Bardziej przystępny Sonos Sub Mini w drodze?

Firma Sonos może wkrótce zaprezentować dużo mniejszy i bardziej przystępny cenowo subwoofer o nazwie Sub Mini.

Kino domowe Sonos

Producent głośników Sonos prawdopodobnie planuje wprowadzić nowy, mniejszy i tańszy subwoofer, który dołączy do linii produktów kina domowego. Redditor zauważył wzmiankę o Sub Mini bezpośrednio w aplikacji Sonos na smartfony i na podstawie treści jest oczywiste, że jest to prawdziwy produkt, a nie jakiś błąd lub tekst zastępczy. Na zrzucie ekranu z aplikacji widać opis, że Sub Mini jest „mniejszym, cylindrycznym subwooferem” w porównaniu z dużym, kwadratowym i bardzo drogim Subem.

Większość konwencjonalnych subwooferów to duże kwadraty lub prostokąty, które ludzie często starają się trzymać poza zasięgiem wzroku. Ale subwoofery w kształcie cylindra także są dośc popularne. Sub Mini może przypominać coś w rodzaju subwoofera od OSD.

Sub trzeciej generacji kosztuje obecnie 3899 zł. I chociaż jest to zdecydowanie wysoka cena jaką trzeba za niego zapłacić, niektórzy ludzie, którzy są głęboko zakorzenieni w ekosystemie Sonosa, powiedzieliby Ci, że Sub dodaje niesamowite wrażenia do dźwięku z soundbara Arc lub Beam. Możesz nawet dodać dwa z nich do zestawu kina domowego, jeśli chcesz naprawdę zaszaleć. (Niestety zrzut ekranu wspomina również, że Sub Mini nie obsługuje scenariusza z dwoma subwooferami).

Nawet jeśli Sub Mininie dorównuje warkotowi zwykłego subwoofera, tańszy subwoofer Sonosa byłby mile widzianym dodatkiem do rodziny produktów firmy i pozwoliłby klientom cieszyć się pełniejszym, głębszym dźwiękiem z filmów, programów telewizyjnych i muzyki – za niższą cenę.

Aplikacja Sonos na iPhone’a bezpośrednio wspomina o niezapowiedzianym Sub Mini:

Zrzut ekranu z aplikacji Sonos ze wzmianką o subwooferze Sub Mini
Zrzut ekranu z aplikacji Sonos ze wzmianką o subwooferze Sub Mini | fot. S114HED (Reddit)

Obecnie dostępne produkty kina domowego od Sonosa:

Głośniki kina domowego firmy Sonos
Dostępne głośniki kina domowego firmy Sonos

źródło: The Verge | Sonos | reddit