Pakiet Premium od Televio za 1 zł w promo!

Z okazji Black Friday, pakiet premium w można teraz zgarnąć za złotówkę zamiast 39,90 zł – oferta ważna do 31 listopada 2021 r.

Televio za 1 zł - oferta Black Friday

Wystartowało specjalna oferta usługi telewizji online Televio – teraz pakiet PREMIUM można kupić za jedyne 1 zł, aby cieszyć się telewizją przez cały grudzień niemal za darmo. W ramach pakiety zyskujemy dostęp do najpopularniejszych kanałów filmowych i świątecznych hitów

W Black Friday w Televio za pakiet PREMIUM zapłacisz tylko 1 zł za pierwszy miesiąc, otrzymując dostęp do 99 kanałów, w tym 57 stacji w jakości Full HD i możliwość oglądania z dowolnego miejsca w Polsce i Unii Europejskiej.

Televio działa na wielu urządzeniach za pomocą połączenia internetowego, a także oferuje nowoczesne funkcje i to bez długotrwałych umów i zobowiązań. Z usługi możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Oglądaj co, gdzie i kiedy chcesz! Zatrzymuj, przewijaj, a nawet nagrywaj ulubione programy i ciesz się telewizją z całą rodziną. 

Sprawdź, dlaczego warto? 

W ofercie znajdziesz wiele popularnych stacji filmowych, które zapewnią wspaniałą rozrywkę Tobie i Twoim bliskim w nadchodzące Boże Narodzenie. Korzystaj z usługi przez cały grudzień prawie za darmo i oglądaj świąteczne hity z rodziną i przyjaciółmi! Planujesz spędzić święta za granicą? Nic nie szkodzi. Z usługi możesz korzystać na większości urządzeń w Polsce i UE. Oglądaj na telefonie, tablecie, czy komputerze przez internet od dowolnego dostawcy. 

Z Televio nic Cię nie ominie! Zatrzymuj, przewijaj i nagrywaj audycje. Dzięki nowoczesnym funkcjom możesz cofać wybrane kanały do 7 dni wstecz i nagrywać bezpośrednio w aplikacji. W ofercie PREMIUM masz aż 120 godzin na własne nagrania. 

Pobierz z Google Play

W pakiecie PREMIUM znajdziesz, między innymi:

  • FilmBox – oglądaj nagradzane produkcje filmowe z całego świata na wszystkich kanałach FilmBox (Premium, Action, Extra, Family, Arthouse).
  • AXN – ciesz się najpopularniejszymi serialami i hitami filmowymi dzięki AXN Black, White i Spin. 
  • FOX – śmiej się razem z FOX Comedy oglądając najlepsze seriale komediowe, kultowe sitcomy, czy animacje dla dorosłych. 
  • BBC – daj się wciągnąć innowacyjnym serialom brytyjskim z BBC First, zachwyć się pięknem naszej planety z BBC Earth lub wejdź do świata motoryzacji, biznesu i nauki z BBC Brit.
  • Disney – przenieś swoje dzieci w beztroskie i zaczarowane miejsca, dzięki kanałom Disney Channel, Disney Junior i Disney XD. 
  • National Geographic – wybierz się w dziką podróż z National Geographic Wild lub poznaj niezwykłe historie i ludzi z Nat Geo People.
  • GameToon – przeżywaj prawdziwe emocje razem z Gametoon i bądź na bieżąco z grami komputerowymi i e-sportem.

Subskrybuj pakiet PREMIUM i oglądaj najlepsze kanały filmowe przez cały grudzień niezal za darmo. Korzystaj z nowoczesnych funkcji i ciesz się telewizją, gdziekolwiek jesteś! Bez zobowiązań i wiążących umów.

Oferta ważna jest przez cały weekend, do niedzieli 28 listopada 2021 roku do końca dnia!

źródło: Televio