Już można głosować na Top Radia 357!

Wybierz online najlepsze utwory wszech czasów z zestawienia Top Radia 357 i słuchaj najbliższego notowania już 1 stycznia 2022 roku!

Top Radia 357 Marcin Łukawski, Piotr Stelmach i Marek Niedźwiecki
Top Radia 357 Marcin Łukawski, Piotr Stelmach i Marek Niedźwiecki

Starzy trójkowi słuchacze doskonale kojarzą TOP wszech czasów – teraz w lepszym wydaniu i lepszym miejscu, bo w Radiu 357, ulubieni prowadzący poprowadzą tę kultowa audycję w pierwszy dzień przyszłego roku – 1 stycznia 2022 roku. W ten dzień od 9.00 do 21.00 będziemy mogli słuchać zestawienia Top Radia 357 ułożonego przez patronów wspierających Radio 357. Od piątku 26 listopada do 28 grudnia 2021 roku wszyscy patroni mogą oddawać swoje głosy online na najlepsze utworu dla Topu Radia 357 – w tej edycji tylko zagraniczne utwory.

Polski Top Radia 357 z kolei odbędzie dopiero 3 maja 2022 roku i zapewne także będzie można głosować na miesiąc przed audycją. Wtedy swoje głosy oddawać będziemy tylko na najlepsze polskie utwory wszech czasów.

Podczas specjalnego wydania listy, przez cały dzień w muzycznej sztafecie werdykt patronów radia 357 będą prezentować Marcin Łukawski, Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach.

Top i Polski Top układa (coraz większa) społeczność patronów Radia 357 – to słuchacze wspierają finansowo to radio przez serwis Patronite. To także dzięki patronom powstał system do głosowania na Listę Radia 357. Dzięki Patronom Radio 357 może się rozwijać – do tego bez bloków reklamowych. Dlatego prowadzący odwdzięczają się jak potrafią. sam słucham tego radia przez cały dzień i przyznam, że nie ma sobie równych!

Głosowanie jest jednym z przywilejów dla patronów. Patronem może zostać każdy, kto wesprze radio choćby minimalną stawką 10 zł. Jest więc to uczciwe podejście! Oprócz głosowania na listę, patroni mają oczywiście znacznie więcej przywilejów, jak choćby dostęp do podcastów, archiwów audycji i wiele więcej, o czym możesz przeczytać na stronie Radia 357. Radio regularnie nadaje w internecie od 5 stycznia 2021 roku.

Jak głosować na TOP Radia 357?

  • Na czym głosować? Komputer, telefon, tablet? Cokolwiek podpięte do internetu.
  • Od czego zacząć? Od strony top.Radio357.pl.
  • Zostań patronem – głosowanie jest jednym z przywilejów patronów. Jednym z wielu! Załóż konto korzystając z tego linku a następnie wesprzyj Radio 357.
  • Załóż i zaloguj się na konto Twoje 357. Upewnij się, że jest powiązane z kontem Patronite – bo to nie to samo!
  • Głosuj: masz do dyspozycji 35 głosów. A po drugiej stronie – setki legendarnych nagrań. Każde z nich ważne.
  • Istnieje również bonus dla patronów – 7 propozycji do głosowania na następny raz! Można je zgłosić za pomocą tego formularza: dodajtop.radio357.pl.
  • całe notowanie będzie liczyć 357 utworów.

Radia można słuchać we wszystkich popularnych agregatorach z internetowymi stacjami radiowymi, na stronie WWW radia czy przez aplikacje mobilną Radio 357, która pobierzecie bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Zasada jest prosta – słuchać mogą wszyscy – ale głosują tylko patroni. Co tu dużo pisać – dołącz i głosuj, będzie się działo :)

Najbliższe notowanie: 
Top Radia 357: 1 stycznia 2022 roku, od godz. 9.00 do 21.00. Głosowanie od 26 listopada do 28 grudnia 2021 r.

źródło: Radio 357