Apple startuje z 4 dniami specjalnych ofert od 26 listopada!

Od 26 do 29 listopada 2021 roku przy zakupie kwalifikującego się modelu iPhone’a, iPada, Apple Watcha, Maca i nie tylko dostaniesz kartę upominkową Apple Store – sprawdź, co przygotowano.

Dni Okazji Apple 2021 (26-29 listopada)

Tegoroczna oferta Dni Okazji Apple 2021 na Black Fridey i Cyber Mondey w oficjalnym sklepie internetowym Apple’a będzie dostępna od piątku 26 listopada i potrwa do poniedziałku 29 listopada 2021 roku. Karty podarunkowe otrzymają osoby, które kupią w sklepie internetowym, przez infolinie lub w aplikacji Apple’a kwalifikujące się do promocji produkty, w okresie czterech dni okazji. Poniższa oferta ważna jest dla klientów z Polski.

Przy kwalifikujących się zakupach może zostać przyznany upust od ceny produktu objętego promocją równy wartości przysługującej karty upominkowej Apple Store. Podczas finalizacji zakupu nastąpi obciążenie płatnością za wszystkie pozycje, w tym za przysługującą kartę upominkową Apple Store. Ta oferta nie łączy się z programem zakupów pracowniczych Corporate Employee Purchase Program oraz ze specjalnymi ofertami cenowymi dla sektora edukacji i lojalnościowymi dla firm.

Zasady są proste: kup objęty promocją produkt. I odbierz kartę upominkową Apple Store do wykorzystania przy następnych zakupach.

Zapoznaj się regulaminem promocji i z maksymalnymi kwotami, które możesz otrzymać na karcie podarunkowej Apple Store – wartość może się różnić w zależności od wybranego produktu i modelu! Nie wszystkie urządzenia kwalifikują się też do przyznania bonifikaty!

  • iPhone 12, iPhone 12 mini i iPhone SE – karta upominkowa Apple Store o wartości 200 zł.
  • AirPods (2. i 3. generacji), AirPods Pro i AirPods Max – karta upominkowa Apple Store o wartości nawet 300 zł.
  • Apple Watch SE i Apple Watch Series 3 – karta upominkowa Apple Store o wartości 200 zł.
  • iPad Pro 11 cali i iPad Pro 12,9 cala – karta upominkowa Apple Store o wartości 400 zł.
  • MacBook Air, 13-calowy MacBook Pro, Mac mini i 27‑calowy iMac – karta upominkową Apple Store o wartości 400 zł przy zakupie notebooka Mac lub Maca mini objętego promocją. Wybierając 27-calowego iMaca, zyskasz kartę o wartości 800 zł.
  • Apple TV 4K i Apple TV HD – karta upominkowa Apple Store o wartości 200 zł.
  • Beats Studio3 Wireless, Solo3 Wireless i inne modele – karta upominkowa Apple Store o wartości nawet 200 zł.
  • Akcesoria (Apple Pencil (2. generacji), etui Smart Keyboard Folio, podwójna ładowarka MagSafe Duo, czteropak AirTag i klawiatura Magic Keyboard) – karta upominkowa Apple Store o wartości nawet 200 zł.

Promocją nie są objęte produkty odnowione, produkty wycofane i zwrócone wcześniej produkty w otwartych opakowaniach sprzedawane w stanie, w jakim się znajdują.

Pełną listę i szczegóły znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej firmy Apple.

Zapoznaj się z pełnym regulaminem promocji Dni Okazji Apple 2021. Uzyskanie karty upominkowej Apple Store nie jest równoznaczne z gwarancją zakupu jakiegokolwiek produktu. Karty upominkowe Apple Store są wydawane bez określonej daty ważności. Firma Apple zastrzega sobie jednak prawo do aktualizacji z odpowiednim wyprzedzeniem warunków korzystania z karty upominkowej Apple Store

źródło: Apple Polska