Tak wyglądają AirPods 3 w środku

Zobacz, jakie są różnice w budowie słuchawek AirPods 3. generacji w porównaniu z AirPods Pro pomimo podobnej konstrukcji.

Słuchawki AirPods 3 w środku

Po ogłoszeniu nowych słuchawek bezprzewodowych AirPods 3 w zeszłym miesiącu, wreszcie trafiły do pierwszych użytkowników i możemy się im przyjrzeć znacznie bliżej, żeby nie powiedzieć dogłębnie. Nowa generacja prawdziwie bezprzewodowych słuchawek firmy Apple ma nowy design inspirowany słuchawkami AirPods Pro i ma podobne funkcje takie jak dźwięk przestrzenny (Spatial Audio) i Adaptive EQ. Jednak podczas gdy wygląd zewnętrzny wygląda prawie tak samo, są one zupełnie inne w środku.

Kanał YouTube specjalizujący się w słuchawkach – 52audio, rozebrał na części AirPodsy 3. generacji, aby pokazać nam, co jest w środku. Zgodnie z oczekiwaniami demontaż AirPodsów 3 nie jest łatwy, ponieważ większość części jest sklejona, co oznacza, że ​​ich naprawienie jest prawie niemożliwe.

Patrząc na nowe etui ładujące AirPods 3, możemy zauważyć nowy zestaw magnesów, które służą do mocowania etui do ładowarki MagSafe, czego nie mają żadne inne AirPodsy. Obudowa ma również grafitową podkładkę termiczną, aby zapobiec problemom spowodowanym nagrzewaniem, oprócz portu Lightning, płyty głównej i baterii 345 mAh.

Co ciekawe, podczas gdy etui ładujące AirPods Pro ma dwie oddzielne małe baterie wewnętrzne, etui AirPods 3 ma tylko jedną dużą baterię.

Jeśli chodzi o same AirPodsy 3, każda słuchawka ma nowy czujnik wykrywania skóry, który jest wystarczająco inteligentny, aby nie dać się zwieść innym powierzchniom – również jest to nowość w słuchawkach AirPods. Wszystkie komponenty są połączone kablem FPC z małą baterią pomiędzy głośnikiem a mikrofonem. Wewnętrzna bateria AirPodsów 3 ma pojemność 0,133 Wh.

Możesz obejrzeć wideo nagrane przez 52audio poniżej, z pełnymi szczegółami na temat wewnętrznych komponentów słuchawek AirPods 3:

AirPods 3 kosztują w Polsce 949 zł w oficjalnym sklepie internetowym firmy Apple.

źródło: 9TO5Mac | 52audio