Nowa reklama Apple Watch Series 3 + Apple Music

Apple udostępniło reklamę zegarka Apple Watch Series 3, z którego można odtwarzać muzykę z Apple Music przez LTE wprost na słuchawkach AirPods.

Apple Watch Series 3 + Apple Music (reklama wideo)

W piątek na oficjalnym kanale YouTube firmy Apple pojawiła się nowa reklama smartwatcha Apple Watch Series 3, promująca możliwość odtwarzania muzyki z serwisu Apple Music przez sieć komórkową.

Reklama zatytułowana Roll została po raz pierwszy zaprezentowana we wtorek podczas konferencji Apple Special Event 2017. Podobnie jak w przypadku innych ostatnio wydanych reklam firmy z Cupertino, spot Apple Watch Series 3 charakteryzuje się optymistyczną i dynamiczną ścieżką dźwiękową. Dużo uwagi poświęcone jest samej historii i obrazowi, natomiast samo urządzeni pojawia się tylko na chwilę.W

Na spocie widzimy skatera, który przechodzi przez zatłoczony dworzec kolejowy. Na uszach ma założone słuchawki AirPods i na Apple Watchu przegląda listę odtwarzania w programie Apple Music. Wybiera utwór pt. „Misbehaving”zespołu Labirinth i rozpoczyna się akcja :)

Sceny zmieniają się w swego rodzaju sekwencję ze snu. Po tym jak rozbrzmiewa muzyka, stacja zamienia się w osobisty plac do jazdy na deskorolce. Skater przejeżdża na desce przez tłum pasażerów, wykonując akrobacje, sztuczki – wszystko wiruje w rytm muzyki.

Reklama kończy się hasłem: „40 milionów utworów na nadgarstku”, co jest nawiązaniem do możliwości odtwarzania swoich utworów z Apple Music przez sieć komórkową, prosto z zegarka Apple Watch Series 3 (LTE). Poniżej możesz obejrzeć najnowszy spot:

Największym ulepszeniem tegorocznego Apple Watcha jest oczywiście możliwość korzystania z sieci komórkowej LTE oraz wbudowana karta  eSIM umożliwiająca łączność komórkową bez konieczności parowania z iPhone’em. Dzięki tym nowościom smartwatch Apple’a po raz pierwszy staje się samodzielnym urządzeniem.

Co z dostępnościa i działaniem Apple Watch Series 3 (Cellular) w Polsce?

Apple Watch Series 3 dostępny będzie w sprzedaży w Polsce od 29 września, ale w naszym kraju kupimy niestety tylko model z GPS-em, bez obsługi sieci komórkowej…

Należy pamiętać, że Apple Watch Series 3 (Cellular) zakupiony w Stanach Zjednoczonych nie będzie działał w Europie. Z tego co wiemy, taki model będzie współpracował tylko z czterema sieciami w USA. Z kolei europejskie modele smartwatcha mogą obsługiwać pasma, które zajęte są przez niektórych polskich operatorów. Jednak przed zakupem takiego urządzenia należy najpierw upewnić się, czy Twój operator będzie oferował wsparcie dla modelu Apple Watcha 3 z LTE. W przypadku dostępnych modeli GPS oczywiście nie ma takiego dylematu.

źródło: Apple