UPC wprowadza 5G i świąteczny pakiet „Hit Mikołaja”

UPC Polska wprowadza do oferty mobilną technologię 5G oraz świąteczny pakiet „Hit Mikołaja”, kompleksowy pakiet usług cyfrowych premium dla domu.

Świąteczna promocja UPC (zima 2021)

Operator UPC zaczął oferować klientom dostęp do usługi 5G w elastycznych pakietach (25GB za 24,99 zł i 50GB za 59,90 zł), wraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami. Oferta jest dostępna dla obecnych i nowych klientów, którzy wykupią usługi stacjonarne lub tylko mobilne. UPC wprowadza także świąteczny pakiet „Hit Mikołaja”, kompleksowy pakiet usług cyfrowych premium dla domu, który pozwoli zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników w zakresie dostępu do internetu i cyfrowej rozrywki, w cenie 99,99 zł, przez cały okres obowiązywania umowy, w tym:

  • Internet: 750Mb/s szerokopasmowy oparty na światłowodzie z „Inteligentnym Wi-Fi”,
  • TV: Max Premium z 184 kanałami, w tym kanały premium Cinemax i Filmbox,
  • 4 pakiety Premium: HBO, Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Viaplay,
  • dekodery 4K: nagradzany UPC 4K TV BOX lub 4K CI CARD,
  • aplikację UPC TV GO.

5G to najnowocześniejszy standard sieci mobilnej dostępny na rynku. Dzięki niemu klienci będą mogli oglądać ofertę cyfrowej rozrywki UPC w najwyższej jakości, a także dzięki szybszej transmisji danych i stabilniejszemu połączeniu grać w swoje ulubione gry czy płynnie surfować po Internecie. Na ofertę UPC składają się również 3 modele nowoczesnych smartfonów obsługujących 5G: Samsung A52 5G, Realme GT ME oraz Realme 8 5G.

UPC poszerza również swoją ofertę cyfrowej rozrywki, oferując klientom dostęp do serwisów premium Viaplay, HBO, Polsat Sport Premium i Eleven Sport za pośrednictwem innowacyjnego dekodera UPC 4K TV Box lub karty 4K CI +, zapewniając klientom najbogatszą na rynku bibliotekę filmów, seriali i wydarzeń sportowych. Od 4 listopada wszyscy klienci UPC będą mogli śledzić mecze, w tym niemieckiej Bundesligi, korzystając z przygotowanej specjalnie dla nich oferty Sportowe Weekendy.

  • Internet o prędkości 750 Mb/s, Inteligentne WiFi, telewizja Max Premium oraz kanały premium Viaplay, HBO, Polsat Sport Premium i Eleven Sport, dostępne w ofercie za 99,99 zł
  • Internet 1 Gb/s z Inteligentnym WiFi, Max Premium TV, kanałami premium Viaplay, w cenie 119,99 zł
  • Internet 300Mb/s z Inteligentnym WiFi i TV Start + UPC TV GO już od 49,99 zł Elastyczność – bez zobowiązań i umowy na 12 i 24 miesiące
  • Szeroki wybór dekoderów i modemów internetowych: UPC 4K TV Box, 4K CI +, Horizon Box, Connect Box, Giga Box, Pody WiFi  UPC.

źródło: UPC