OnePlus Nord 2 x PAC-MAN i sposób, aby wygrać jeden z nich

OnePlus oficjalnie przedstawił dziś OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition – smartfona, zawierającego wszystko, co potrzebne do uczczenia jednej z największych ikon gier. Najlepsze jest to, że jeden z nich można zdobyć już teraz!

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN

Jak wiecie, kiedy OnePlus łączy siły z inną marką lub IP, oznacza to nie tylko umieszczenie logo na istniejącym już urządzeniu. Zamiast tego skupia się na dostarczaniu zupełnie nowych, bogatych doświadczeń, które zostaną w pamięci przez wiele lat. Przy tworzeniu OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition zespół OnePlus dołożył wszelkich starań, aby to urządzenie było jak do schrupania i pozwoliło na unikanie duchów i postaci wacca-wacca.

Dlaczego OnePlus zdecydował się połączyć siły z PAC-MANEM?

Cóż, odpowiedź jest dość prosta. Chcieli dostarczyć te same niesamowite specyfikacje i funkcje, które kochasz z Nord 2, w odświeżającym pakiecie, przenoszącym rozrywkę na wyższy poziom. Innymi słowy, OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition jest szybki i działa płynnie. I pozwala na jeszcze więcej zabawy.

Co sprawia, że OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition jest tak wyjątkowy?

Zacznijmy od koloru, materiału i wykończenia (CMF). Tylna pokrywa telefonu została przeprojektowana i zyskała dwuwarstwową konstrukcję z fosforyzującym tuszem nałożonym na jej wewnętrzną warstwę, co umożliwia świecenie urządzenia w ciemności. Tak, dobrze przeczytaliście – OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition świeci w ciemności, ukazując klasyczny labirynt gry.

Następny punkt – oprogramowanie. W OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition nie tylko przerobiono interfejs użytkownika OxygenOS i wypełnili go smaczkami z PAC-MANa (chociaż zrobili obie te rzeczy). Zamiast tego zgamifikowali działanie oprogramowania urządzenia, dodając gry, wyzwania i wiele ekskluzywnych (i ukrytych) treści PAC-MANA, z których część trzeba będzie odkryć i odblokować samemu. Pomyśl o tym jak o opanowaniu gry zręcznościowej, tylko bez wydawania mnóstwa drobnych.

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition będzie sprzedawany w wariantach 12GB RAM I 256GB pamięci w cenie €529, £499 i ₹37,999.

Jak zyskać szansę na wygranie własnego urządzenia OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition?

OnePlus Nord 2 PAC-Man Special Edition

Wystarczy wejść na stronę pac-man.oneplus.com i zagrać w grę PAC-MAN. Zdobywając wystarczająco wysoki wynik, będziecie mieć szansę na wygranie urządzenia. OnePlus rozda w sumie trzy telefony wraz z darmową parą OnePlus Buds Z – więc lepiej zacznijcie już teraz zdobywać punkty.

Jeśli nie wygrasz OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition, nie martw się. OnePlus rozdaje również mnóstwo kodów wczesnego dostępu, które pozwolą Wam zamówić urządzenie i zdobyć je, zanim kupi je ktokolwiek inny. Dodatkowo, każdy kto wygra kod wczesnego dostępu, przy zamówieniu urządzenia otrzyma również bezpłatną parę OnePlus Buds Z.

Oto pełny spis nagród, które możesz wygrać wraz z datami:

  • Poniedziałek, 8 listopada – środa, 10 listopada 2021 r. (Zawody w grze PAC-MAN część 1)
    • Zostanie wybranych 3 zwycięzców, którzy otrzymają OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition i parę OnePlus Buds Z.
    • Zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają kupony wczesnego dostępu, na wcześniejszy zakup OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition wraz z darmową parą OnePlus Buds Z do zamówienia.
  • Piątek, 12 listopada – poniedziałek, 15 listopada 2021 r. (Zawody w grze PAC-MAN część 2)
    • Zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają kupon na bezpłatną parę OnePlus Buds Z, przy zamówieniu urządzenia OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition.

Jeszcze jedno – musisz mieszkać w Europie lub Indiach, aby móc wziąć udział w naszym konkursie gier PAC-MAN. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na forum społeczności OnePlus. Zobacz pełny regulamin promocji.

źródło: OnePlus Polska