OnePlus zajawia kolejny smartfon z limitowanej edycji

Nie jest jasne, na ile edycja OnePlus Nord 2 Pac-Man będzie się różnić od standardowej, ale na niemieckim profilu już pojawiły się pierwsze zapowiedzi.

Teasery nowego smartfona OnePlus Nord 2 Pac-Mac na niemieckim profilu firmy na Twitterze
Teasery nowego smartfona OnePlus Nord 2 Pac-Mac na niemieckim profilu firmy na Twitterze

OnePlus prawdopodobnie za chwilę wprowadzi na rynek kolejny produkt z limitowanej edycji, po tym jak niedawno wypuścił na rynek smartwatch z motywem Harry’ego Pottera. Nowy smartfon to prawdopodobnie OnePlus Nord 2 Pac-Man – może mieć Snapdragon 778G SoC zamiast Dimensity 1200 z oryginalnej wersji.

W zeszłym miesiącu odkryto liczne odniesienia do gry Pac-Man w kodzie uaktualnienia systemu OxygenOS. Dodatkowo Max Jambor zapowiadał, że OnePlus planuje wydać edycję Nord 2 Pac-Man, wcześniej sprzedając smartfony sygnowane marką McLaren.

Chociaż od tego czasu nie było już żadnych przecieków, OnePlus Deutchland zaczął zajawiać nowy smartfon w mediach społecznościowych. Nie dziwi nas teraz to, że firma udostępniła grafiki powiązane z Pac-Manem, które zamieściliśmy w grafice głównej tego wpisu. Bazując na przeciekach z zeszłego miesiąca, edycja OnePlus Nord 2 Pac-Man ma Snapdragon 778G SoC zamiast Dimensity 1200, z którym jest dostarczany zwykły OnePlus Nord 2.

Do tej pory tylko niemiecki profil OnePlusa wspomniał o limitowanej edycji smartfona na swoich profilach w mediach społecznościowych OnePlus. Wygląda jednak na to, że OnePlus wysyła teasery do prasy w innych regionach, więc urządzenie może być dostępne także w innych krajach.

OnePlus Deutchland jeszcze nie potwierdził, kiedy urządzenie pojawi się na rynku, ale wcześniejsze przecieki sugerują, że kampania zapowiadająca nie będzie trwała zbyt długo. Dlatego podejrzewamy, że smartfon z motywem Pac-Mana pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

źródło: OnePlus Deutchland (Twitter) NotebookCheck