Buldożer Cat® D11 od LEGO, którym sterujesz w aplikacji

Nowy buldożer Cat® D11 z serii Technic pojawił się w oficjalnym sklepie internetowym LEGO – kosztuje prawie 2 tys. zł i ma 3854 elementów – ale jest potężny!

Sterowany przez aplikację buldożer Cat® D11

W oficjalnym internetowym sklepie LEGO zadebiutował z początkiem października nowy zestaw Technic #42131 – sterowany przez aplikację buldożer Cat® D11, który zawiera wszystkie funkcje prawdziwego pojazdu budowlanego. Jest to obecnie najdroższy zestaw z tej serii i jeden z bardziej okazałych jednocześnie. Pojazd ma 26 cm wysokości, 57 cm szerokości i 37 cm głębokości.

Wyposażony w każdą zmotoryzowaną funkcję prawdziwego buldożera, a także złożoną konstrukcję, ogromny model Technic różni się od innych poprzednich dzieł z tego tematu. Ruchome elementy buldożera Cat D11 sterowanego za pomocą aplikacji nie ograniczają się tylko do jazdy do przodu, do tyłu, sterowania i obsługi sprzętu, ale nowe elementy bieżnika można także regulować w zależności od terenu.

Szczegóły wnętrza zestawu Technic obejmują skomplikowany silnik i kabinę kierowcy z działającymi tłokami LEGO, które można znaleźć po otwarciu drzwi, co pozwala ukryć konstrukcje na wystawie.

Korzystając z elementu piasty CONTROL+, buldożerem Cat D11 można również sterować za pomocą aplikacji, która zawiera kilka wyzwań i osiągnięć do ukończenia i odblokowania.

LEGO Technic 42131 – sterowany przez aplikację buldożer Cat D11 jest już dostępny w cenie 1999,99 zł jako najnowszy dodatek do gamy LEGO dla dorosłych, oferujący odpowiednio złożony model w odpowiednio wysokiej cenie.

Sterowany przez aplikację CONTROL+ buldożer Cat® D11
Sterowany przez aplikację CONTROL+ buldożer Cat® D11

Aplikację mobilną LEGO® TECHNIC™ CONTROL+ pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store i Google Play:

źródło: BrickFanatics | LEGO