Pixel 6 firmy Google już 19 października

Google zaprezentuje swojego najnowszego flagowca – smartfon Pixel 6 już we wtorek 19 października 2021 roku – zaznacz tę datę w swoim kalendarzu!

Google Pixel Fall Launch 2021 (19 października 2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego)

Google właśnie ujawniło za pośrednictwem Twittera, że ​​seria smartfonów Pixel 6 zostanie ofcjalnie zaprezentowana 19 października 2021 roku, kładąc kres wielu plotkom dotyczącym oczekiwanej daty ogłoszenia tego modelu telefonu. To, czy „uruchomienie” oznacza tylko oficjalne ogłoszenie, czy możemy spodziewać się zamówień w przedsprzedaży, a nawet dostępności detalicznej, to się dopiero okaże.

Oficjalne ogłoszenie zostało opublikowane za pośrednictwem konta Made By Google na Twitterze i wskazuje na godzinę 10:00 am PT we wtorek 19 października – czyli o godzinie 19:00 czasu polskiego. Oznacza to, że wydarzenie „Fall Launch” Pixel 6 i 6 Pro odbędzie się dokładnie za dwa tygodnie od dzisiaj.

Google rzekomo ma również zaplanowane wydarzenie na dziś, zgodnie z wycofanym postem opublikowanym przez CNET w zeszłym miesiącu. Cnet twierdziło jednak wtedy, że nie powinniśmy się spodziewać żadnych wiadomości związanych z Pixelem. Praktyczne próbki kamer do przedprodukcyjnej wersji Pixel 6 Pro również wyciekły wczoraj, wskazując na możliwą poprawę jakości. Ceny dwóch nowych telefonów nie zostały formalnie ujawnione, ale pogłoski wskazują, że będą bardziej przystępne niż oczekiwano.

Pogłoski o październikowej premierze nadchodzących telefonów Google’a krążyły przez ostatni miesiąc, a 19 października został uznany za najbardziej prawdopodobną datę.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Google zintensyfikowało również działania marketingowe dotyczące telefonów, wyświetlając reklamy w kilku dużych miastach, a nawet promując go z chipsami ziemniaczanymi w Japonii. Ponieważ data „uruchomienia” jest już ustalona, ​​największym pytaniem, które pozostaje, jest dostępność detaliczna oraz to, czy wydarzenie to będzie poprzedzać zamówienia w przedsprzedaży i ogólną dostępność.

źródło: Made by Google | Android Police