Ruszyła sprzedaż słuchawek OnePlus Buds Pro

Od dziś można kupić OnePlus Buds Pro, a w ramach zabawy „Scavenger Hunt” słuchawki będą dostępne ze zniżką 10 euro – cena w Polsce to 679 zł.

Najważniejsze funkcje słuchawek OnePlus Buds Pro

Nowe OnePlus Buds Pro, pierwsze inteligentne słuchawki dokanałowe z adaptacyjną redukcją szumów (ANC) od OnePlus, dostępne są w przedsprzedaży od środy 18 sierpnia 2021 roku od godziny 13:00 czasu polskiego. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe OnePlus Buds Pro są wyposażone w wiodący w branży inteligentny system redukcji szumów, doskonałą jakość połączeń, wydłużoną wydajność baterii i bardziej spersonalizowany dźwięk. Dzięki tym funkcjom zapewniają wciągające, najwyższej jakości wrażenia dźwiękowe.

Weź udział w zabawie i zgarnij 10€ zniżki na słuchawki

Już od dzisiaj od 11:00 rano czasu polskiego, użytkownicy mogą kupić Buds Pro w obniżonej cenie. Wystarczy wziąć udział w instagramowej zabawie „Scavenger Hunt” na koncie @OnePlus_Polska, oneplus.com i na forum OnePlus. Podczas pierwszych trzech godzin przedsprzedaży, wszyscy użytkownicy, którzy na tych trzech platformach znajdą ukryte części kodu zniżkowego i pomyślnie je połączą, będą mogli wykorzystać ten kod, aby uzyskać zniżkę w wysokości 10 euro (ok. 45 zł). Zabawa potrwa między 13:00 a 16:00 godziną polskiego czasu (w środę 18 sierpnia 2021 roku).

O słuchawkach OnePlus Buds Pro

OnePlus Buds Pro są wyposażone w inteligentny system ANC, który zagłusza niepożądane częstotliwości dźwięku w czasie rzeczywistym, takie jak hałas otoczenia lub rozmowy w tle, odpowiednio dostosowując poziom redukcji szumów, aby użytkownicy mogli zanurzyć się w dźwiękach lub ciszy i nie rozpraszać podczas słuchania muzyki. Obie słuchawki wyposażone są w zestaw trzech mikrofonów, które w razie potrzeby aktywnie filtrują poziom hałasu aż do 40 dB. Tym samym są w stanie zapewnić znacznie wygodniejsze i bardziej dopasowane wrażenia słuchowe w przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów ANC ze stałymi poziomami redukcji szumów.

W połączeniu z ulepszonymi algorytmami redukcji szumów i mechaniczną konstrukcją redukującą szum wiatru, OnePlus Buds Pro zapewniają, że rozmowy są zawsze krystalicznie czyste, nawet w głośnym otoczeniu. Słuchawki są wyposażone także w OnePlus Audio ID — starannie skalibrowany profil dźwiękowy, który dostosowuje się do czułości dźwięku użytkownika.

Oprócz niesamowitego dźwięku, OnePlus Buds Pro oferują również bezproblemową żywotność baterii do 38 godzin wraz z etui ładującym po pełnym naładowaniu i 10 godzin po krótkim, 10-minutowym ładowaniu. Słuchawki te obsługiwane są przez ładowarkę Warp Charge firmy OnePlus, a także przez ładowarki bezprzewodowe z certyfikatem Qi innych producentów.

Gdzie i za ile kupić OnePlus Buds Pro?

Słuchawki OnePlus Buds Pro można kupić na na onepl.us/poland oraz w polskim sklepie Amazon w cenie 149 euro (679 zł):

Linki do sklepu Amazon będą aktywne od godziny 14.00 polskiego czasu. 

Słuchawki douszne OnePlus Buds Pro (od lewej, w kolorze: czarnym, białym)

źródło: OnePlus Polska