Galaxy Unpacked odbędzie się w środę 11 sierpnia 2021 roku

Samsung ogłosił sierpniowe wydarzenie Galaxy Unpacked na 11 sierpnia, a już teraz możesz zarezerwować „The Next Galaxy”, aby skorzystać z dodatkowych bonusów.

Samsung Galaxy Unpacked 2021 - 11 sierpnia 2021 r. o godz. 16:00

To już oficjalne: kolejna odsłona wydarzenia Galaxy Unpacked rozpocznie się w środę 11 sierpnia 2021 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Dostarczona przez Samsunga grafika zapowiada premierę kolejnych urządzeń koreańskiej firmy, choć dotychczasowe przecieki najwyraźniej już zepsuły niespodziankę. Jeśli doniesienia są prawdziwe, to Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3 pojawią się obok Galaxy S21 FE, Galaxy Watch 4 Classic, Galaxy Watch Active 4 i Galaxy Buds 2.

Z okazji wydarzenia, Samsung już tera z otwiera rezerwacje na „The Next Galaxy”. Jeśli jesteś zainteresowany potencjalnymi urządzeniami, wejdź na stronę rezerwacji Samsunga i wpisz w formularzu swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. W ten sposób będziesz uprawniony do otrzymania 200 USD dodatkowego kredytu na wymianę obecnego telefonu na jeden z nowych, a także możliwość zakupu 12-miesięcznej usługi Samsung Care+ po obniżonej cenie. Dodatkowo będziesz mieć szansę na „specjalny bonus przedpremierowy”, chociaż Samsung nie precyzuje, jaki to będzie bonus.

Czyli jeśli jesteś zdeterminowany i nie możesz się doczekać kolejnych urządzeń Samsunga, nie pozostaje nic innego jak zarezerwowanie dla siebie specjalnych bonusów.

Samsung zorganizuje w tym roku kolejną wirtualną imprezę Unpacked, dzięki czemu będzie to drugie lato, kiedy największe urządzenia Samsunga zostaną ogłoszone na wirtualnej scenie. Jak subtelnie sugeruje powyższa grafika z zaproszenia, powinniśmy spodziewać się Galaxy Z Fold 3 — to większy prostokąt z pionowo wyrównanym zawiasem — podczas gdy składany Galaxy Z Flip 3 będzie dostępny w odlotowym zestawie nowych, dwukolorowych zabarwieniach. Spodziewamy się również, że te telefony będą tańsze niż ich poprzednicy, co zawsze jest miłym akcentem w przypadku nowej wersji.

Nie ma wątpliwości, że oba te telefony natychmiast znajdą się na liście najlepszych telefonów z Androidem, gdy wkrótce zostaną wydane. Na razie zarejestruj swoje zainteresowanie na stronie Samsunga i czekaj na 11 sierpnia, aby obejrzeć online Samsung Unpacked!

źródło: Samsung Polska