Pierwsze rendery Samsunga Galaxy S21 FE 5G

Rendery Samsunga Galaxy S21 FE (dla Fan Edition) wyciekły i spodziewamy się, że Samsung po raz kolejny ograniczy ramki i obniży specyfikacje, aby uczynić go bardziej przystępnym.

Samsung Galaxy S21 FE 5G (render)

Do sieci wyciekł zdjęcia Samsunga Galaxy S21 FE 5G. Litery FE na końcu nazwy telefonu oznaczają „Fan Edition”, a ten wariant zwykle zapewnia dobry „stosunek jakości do ceny” z kilkoma ograniczeniami w celu utrzymania niskich cen. Na przykład wypukłość aparatu S21 FE jest częścią tylnego panelu w porównaniu do rozszerzonego modułu znalezionego w Galaxy S21. Smartfon Galaxy S21 FE będzie miał nieco większy 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED Plus (w porównaniu z 6,2-calowym ekranem w Galaxy S21) o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. Podobnie jak Galaxy S21, wariant FE będzie miał wyśrodkowany aparat do selfie w formie otworu w wyświetlaczu, który Samsung nawiązuje do Infinity-O.

Większy ekran zazębia się z większym całkowitym rozmiarem Galaxy S21 FE (podczas gdy oba urządzenia mają tę samą grubość, model FE jest o 4 mm wyższy i 3,3 mm szerszy).

Telefon ma 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na dane. Konfiguracja z trzema aparatami znajduje się oczywiście z tyłu obudowy, a chociaż odzwierciedla to liczbę snapperów dostarczanych z Galaxy S21, obiektywy Galaxy S21 FE będą bez wątpienia gorszej jakości. Galaxy S20 FE został wyceniony na 699 USD, kiedy został wydany w zeszłym roku, więc możemy zobaczyć podobną cenę dla tegorocznego modelu.

Samsung Galaxy S20 FE obsługiwał łączność 5G i spodziewamy się, że w Galaxy S21 FE również nie zabraknie obsługi sieci najnowszej generacji.

Samsung Galaxy S21 FE 5G (render)

źródło: phoneArena | Voice