Nowy zestaw słuchawkowy G335 od Logitech G

Gamingowy zestaw G335 o lekkiej, smukłej konstrukcji jest nowym dodatkiem do linii kolorowych akcesoriów marki Logitech G.

Zestaw słuchawkowy Logitech G G335

Marka Logitech G wprowadziła dziś do swojej kolekcji kolorystycznej nowy, lekki przewodowy zestaw słuchawkowy Logitech G335, który jest dostępny w trzech kolorach, w tym w nowym kolorze miętowym. Aby uzupełnić kolekcję, Logitech G udostępnia również bezprzewodową mysz do gier G305 w kolorze miętowym, umożliwiając graczom dopasowanie sprzętu do ich osobistego stylu.

Przy wadze 240 gramów zestaw słuchawkowy Logitech G335 jest jednym z najlżejszych na rynku. Korzystając z podobnej konstrukcji jak wielokrotnie nagradzany bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier G733, zestaw G335 ma smuklejszą konstrukcję, która zapewnia dokładniejsze dopasowanie i większą wygodę.  Posiada regulowaną konstrukcję pałąka zawieszenia i miękkie materiały nauszników z tkaniny, aby dostosować się do głowy dla długotrwałej wygody.

Oryginalne portfolio kolekcji kolorystycznej było ogromnym sukcesem wśród graczy na całym świecie – powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny Logitech G. W zestawie słuchawkowym Logitech G335 dodajemy nowe kolory, takie jak miętowy, jeden z najczęściej poszukiwanych, a jednocześnie zmniejszamy wagę, aby zapewnić super wygodne wrażenia. 

Zestaw Logitech G335 będzie dostępny w kolorach czarnym, białym i miętowym, z dopasowanymi dwustronnymi opaskami na głowę i jest mile widzianym dodatkiem do tętniącej życiem kolorowej oraz wyrazistej kolekcji sprzętu dla graczy. Ten nowy dodatek, zaprojektowany z myślą o łączeniu i dopasowywaniu z istniejącymi produktami z kolekcji kolorystycznej, daje graczom więcej możliwości dostosowywania i personalizowania swoich przestrzeni do gier.  G335 będzie również kompatybilny z istniejącymi kolorowymi paskami na głowę i zabawnymi osłonami mikrofonów. 

Przewodowy zestaw słuchawkowy Logitech G335 cechuje się łatwością podłączania, dzięki czemu można go używać z prawie każdą platformą do gier za pośrednictwem gniazda audio 3,5 mm. Pełna jakość dźwięku klasy gamingowej, pokrętło głośności umieszczone bezpośrednio na nauszniku i mikrofon z możliwością wyciszenia, pozwalają graczom zanurzyć się w grze bez żadnych zakłóceń. Zestaw G335 posiada również certyfikat Discord, który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i przejrzystość komunikacji.

Mysz Logitech G305 Lightspeed

Cena i dostępność

Przewodowy zestaw słuchawkowy Logitech G335 będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie 319 zł (sugerowana cena detaliczna). Paski, które są teraz dostępne w ośmiu różnych opcjach kolorystycznych, będą sprzedawane za 49 zł każdy, a nowa Logitech G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse w kolorze miętowym będzie sprzedawana za 269 zł.

źródło: Logitech G