Kongres online – Cyfrowa Transformacja w Biznesie już 30 czerwca!

Weź udział w bezpłatnej konferencji online – Cyfrowa Transformacja w Biznesie i dowiedz się, jak rozpocząć proces zmiany i zadbać o rozwój technologiczny firmy?

Kongres Cyfrowa Transformacja (30 czerwca 2021 r.)

Już w środę 30 czerwca 2021 roku o godzinie 9:30 odbędzie się konferencja, podczas której zostaną przedstawione najnowsze trendy w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz sztuczna inteligencja, to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej. 

Zapraszamy do udziału i rejestracji na konferencję online. Wśród wystąpień między innymi:

 • Cyfryzacja miejsca pracy w dynamicznym i niestabilnym otoczeniu
   Sebastian Starzyński – TakeTask
 • Od robotyki do inteligentnej automatyzacji grupowej na podstawie studium przypadku Nordea
   Agnieszka Belowska-Gosławska – Nordea
 • Jak przygotować organizację i jakie zmiany kultury organizacyjnej są niezbędne, aby transformacja cyfrowa mogła zakończyć się sukcesem ?
  Bartosz Kolasa – Cofidis
 • Odpapierzanie od kuchni – jak i dlaczego?
  Michał Miszułowicz – Bank BNP Paribas

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań, Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi.
 
Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia, klikając na poniższy przycisk:

Zarejestruj się

Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: patronat medialny | informacja organizatora