inQUBE zaprasza na bezpłatne webinary i spotkania online

W maju inQUBE – Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, pomimo pandemii, nie zwalnia tempa i zaprasza wszystkich spragnieni wysokiej jakości wiedzy na bezpłatne wydarzenia online.

inQUBE wspiera startupy

Do końca maja można wziąć udział w kilkunastu webinarach i konsultacjach online. Zaproszeni eksperci  opowiedzą miedzy innymi o przyszłości polskiego rynku gamingowego, funduszach europejskich dla przedsiębiorców, sztucznej inteligencji w biznesie czy storytellingu w startupie. To oczywiście tylko wycinek z oferty wydarzeń organizowanych przez inQUBE. Każdy, kto stawia swoje pierwsze kroki w świecie startupów z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jak co miesiąc osoby prowadzące działalność gospodarczą lub startupy mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji księgowych i podatkowych. Szczególną popularnością cieszą się spotkania online z inwestorami, które są doskonałą szansą na przedstawienie swojego pomysłu na biznes i uzyskanie porady w kwestii finansowania oraz tworzenia startupów, a także wdrażania nowych produktów na rynek.

Wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne i otwarte dla uczestników spoza Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wystarczy się zarejestrować. Szczegóły dotyczące wszystkich webinarów i konsultacji, w tym linki do zapisów, dostępne są na stronie wydarzenia.

Z wrocławskim Inkubatorem współpracuje zespół ekspertów z różnych dziedzin. To zarówno naukowcy, jak i praktycy biznesu, którzy wspierają merytorycznie osoby planujące oraz rozwijające swoją działalność gospodarczą. inQUBE to także nowoczesna przestrzeń, stanowiąca część kampusu największej ekonomicznej uczelni na Dolnym Śląsku, będąca miejscem spotkań, pracy i nauki.

źródło: inQUBE