SkyCash uruchamia platformę SkyAnts do crowdfundingu

SkyCash uruchamia własną platformę crowdfundingową – SkyAnts, która będzie dostępna w aplikacji SkyCash oraz jako serwis internetowy.

SkyAnts Crowdfunding

Platformy crowdfundingu udziałowego służą do zbierania pieniędzy na projekty inwestycyjne wśród swoich użytkowników. SkyAnts ma niewątpliwą przewagę nad konkurencją, gdyż dzięki dostępności w aplikacji SkyCash dociera do ponad 3 milionów jej użytkowników. Firmy, które będą pozyskiwać finansowanie za pośrednictwem SkyAnts Crowdfunding będą mogły skorzystać nie tylko z mechanizmów ułatwiających pozyskiwanie kapitału, ale również z możliwości promocji emisji w aplikacji wśród użytkowników SkyCash oraz doradztwa prawnego przy przygotowaniu emisji, w trakcie jej trwania oraz po zakończeniu.

Obecnie pozyskujemy nowych emitentów, których oferty będą udostępnione na platformie SkyAnts. Na stronie skyants.pl mogą zapisywać się także inwestorzy, którzy chcą jako pierwsi otrzymywać informacje o nowych projektach – wyjaśnia Jarosław Mazek, prezes SkyCash.

Oferta dla firm poszukujących finansowania rozwoju, którą przygotowywał SkyCash w ramach platformy crowdfundingowej SkyAnts jest kompleksowa. Obejmuje automatyzację działań na platformie SkyAnts Crowdfunding, w aplikacji SkyCash, ale także ofertę partnerów w zakresie prowadzenia rejestru akcjonariuszy, doradztwa prawnego oraz transakcyjnego, czy emisji obligacji. 

Z oferty platformy SkyAnts skorzystać mogą zarówno istniejące firmy, jak i projekty na początkowym stadium rozwoju. Nasze wsparcie dostosowane jest do potrzeb i sytuacji konkretnego przedsiębiorcy – dodaje Jarosław Mazek.

Rynek crowdfundingu ma przed sobą olbrzymie perspektywy. Obecne przepisy pozwalają pozyskać firmom do 1 mln euro kapitału w ciągu 12 miesięcy, natomiast w listopadzie 2021 roku wchodzą w życie nowe przepisy, na bazie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego, które zwiększają ten limit docelowo do 5 mln euro. 

SkyCash dzięki rozległej ofercie, dużej bazie użytkowników i nowoczesnej platformie, chce stać się miejscem pierwszego wyboru dla emitentów chcących pozyskać kapitał w formie crowdfundingu. 

źródło: SkyCash | SkyAnts