Netflix na rok w prezencie od Play

Od dzisiaj wszyscy, którzy zdecydują się na zakup telewizji PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX mogą liczyć na 6 lub 12 mies. dostępu do serwisu Netflix w prezencie w specjalnej promocji od Play i Netflixa. 

Promocja Play z Netfliksem na 12 i 6 miesięcy w prezencie

Dzięki nowej promocji Play, klienci są w stanie w prosty sposób otrzymać nawet rok dostępu do wszystkich filmów i seriali w serwisie. Netflix na 12 miesięcy w prezencie otrzymają Ci, którzy wybiorą Pakiet Rozszerzony PLAY NOW TV wraz z nowoczesnym dekoderem TV BOX za 35 zł miesięcznie, który zapewnia dostęp do ponad 90 kanałów w ramach pakietów:

  • Podstawowego – z kanałami m.in National Geographic, Disney Channel, FOX, Eleven Sports 3, Comedy Central, History, a także TVN, Polsat czy TVP1;
  • Extra – z dodatkowymi kanałami filmowymi i dokumentalnymi, m.in AXN, BBC Brit, Kino Polska;
  • Sport – zawierającego kanały rodziny Eleven Sports, w tym Eleven Sports 1 4K;
  • Kids – oferującego szereg bajek i programów dla dzieci tj. Psi Patrol, Świnka Peppa, Ben 10;
  • News – czyli polskie i zagraniczne kanały informacyjne z TVN24 na czele.

Aby zyskać Netflix na 6 miesięcy w prezencie, wystarczy zdecydować się na telewizję PLAY NOW TV w wersji podstawowej wraz z ofertą internetu bezprzewodowego lub stacjonarnego w umowie na 24 miesiące. Usługa telewizyjna PLAY NOW TV w wersji podstawowej wraz z nowoczesnym dekoderem TV BOX jest oferowana już za 10 zł miesięcznie1. Internet w Play można wybrać w dwóch wariantach – bezprzewodowy w sieci komórkowej lub stacjonarny, zapewniający wysoką prędkość pobierania, stabilne połączenie i brak limitu danych. W obu tych propozycjach usługa dostępna jest już od 35 zł miesięcznie. Zestaw telewizji i internetu w Play można kupić już za 45 zł miesięcznie z Netflix w promocji na pół roku w prezencie.

Prezent w postaci dostępu do serwisu Netflix stanowi równowartość pakietu Standardowego HD (43 zł) na określoną w promocji liczbę miesięcy. Tym samym, każdy klient oszczędza rocznie nawet ponad 500 zł w przypadku prezentu na 12 miesięcy! Użytkownik może elastycznie zmieniać plan subskrypcji w dowolnym momencie na tańszy lub droższy, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie doliczona do rachunku Play dzięki wygodnej usłudze „Netflix – Płacę z Play” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku klientów, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie.

Oferta promocyjna dostępna jest od 22.04.2021 do 30.06.2021, natomiast Netflix w prezencie od Play można w prosty sposób uruchomić na PLAY NOW TV BOX do końca lipca. Wystarczy wejść do aplikacji Netflix dostępnej na dekoderze i założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące.

źródło: Play