Fujifilm i Nintendo wydają minidrukarkę Link i aplikację powiązaną ze Switchem

Nintendo i Fujifilm wypuszczają specjalną minidrukarkę fotograficzną instax Link Photo Printer powiązaną z konsolą do gier Nintendo Switch.

instax mini Link z motywem Pikachu

Drukarka fotograficzna Link Photo Printer zostanie wydana z aplikacją, która pozwoli użytkownikom dodawać ramki i filtry do zdjęć, a także zrzuty ekranu z Nintendo Switch. Specjalny pakiet Pikachu zostanie wydany w maju, a drukarka i aplikacja o tematyce Switch – wraz z Nowym Pokémon Snap 30 kwietnia 2021 roku. Aplikację będzie można pobrać bezpłatnie, a drukarka będzie kosztować 100 USD. Pakiet Pikachu będzie kosztował 120 USD. Pokémon Snap został wydany na Nintendo 64 i można było zabrać swój kartridż do lokalnego Blockbuster i wydrukować naklejki. Nintendo pamięta te czasy i dlatego nawiązało współpracę z Fujifilm, aby wydać nową wersję swojej drukarki instax mini Link Photo Printer inspirowaną Switchem.

Zobacz także: Aplikacja Nintendo Switch Online pojawi się 21 lipca

Nowa drukarka fotograficzna zostaje wydana wraz z nową aplikacją, która umożliwia edycję zrzutów ekranu z Nintendo Switch i drukowanie ich w stylu Polaroid lub dodawanie znaków i filtrów Nintendo do zdjęć.

Będzie można przesyłać zrzuty ekranu z Switcha do nowej aplikacji, zwanej „instax mini Link for Nintendo Switch”, skanując kod QR, w ten sam sposób, w jaki przesyłasz zrzuty ekranu do telefonu. Aplikacja zawiera 59 nowych ramek z gier takich jak Animal Crossing, Super Mario i New Pokémon Snap. Nowa aplikacja będzie również kompatybilna z istniejącymi drukarkami instax mini Link.

Nowy Ash White (Red & Blue) instax mini Link jest identyczny jak inne instax mini Links, ale ma czerwono-niebieskie wykończenie, które przypomina Nintendo Switch, a także pakiet zawierający silikonowe etui w kształcie samego Pikachu. I to jest urocze!

Drukowanie z Nintendo Switch na drukarce Link od Fujifilm

Zarówno Ash White (Red & Blue) instax mini Link, jak i instax mini Link na Nintendo Switch zostaną wydane 30 kwietnia wraz z New Pokémon Snap na Nintendo Switch. Instax mini Link kosztuje około 100 USD. Zainteresowani pakietem będą musieli trochę poczekać i zapłacić trochę więcej. Pakiet Pikachu kosztuje 120 USD, gdy zostanie wydany później w maju.

źródło: Fujifilm | iMore