„Skate City” trafi 6 maja na konsole Switch, PlayStation, Xbox i PC

Kolejna doskonała ekskluzywna gra dostępna tylko w Apple Arcade trafia na inne platformy – w „Skate City” będzie można zagrać na konsolach i komputerze!

Skate City gra studia Snowman

Już 6 maja 2021 roku gra Skate City od studia Snowman (twórcy kultowego już Alto’s Adventure i Alto’s Odyssey) oraz skandynawskiej firmy projektowej Agens, trafi na konsole: Nintendo Switch, PlayStation i Xbox oraz na komputery PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Stores. Gdy tytuł będzie dostępny, będzie kosztował 15 USD. Ale jeśli zamówisz go w przedsprzedaży w eShopie lub Epic Games Store, będziesz mógł go kupić za 10 USD.

Podobała mi się gra, gdy po raz pierwszy pojawiła się w Apple Arcade, ze względu na łatwą do nauczenia, ale trudną do opanowania rozgrywkę, a także prostą grafikę i ścieżkę dźwiękową.

Po długich latach posuchy dobre gry deskorolkowe powracają. Skate City jest jednym z przykładów, ale pod koniec 2020 roku otrzymaliśmy również doskonały remaster Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Nawet EA ogłosiło na początku tego roku, że utworzyło nowe studio w celu opracowania kontynuacji Skate 3.

źródło: Engadget