Virgin Mobile szerzy #Gooddyzm z Makłowiczem!

Virgin Mobile zachęca do dzielenia się dobrem w najnowszej kampanii z Robertem Makłowiczem oraz prezentuje nowe, atrakcyjne oferty dla klientów.

Virgin  Mobile Polska i Robert Makłowicz szerzą Gooddyzm

Virgin Mobile rozpoczyna wiosnę kampanią z udziałem wyjątkowego ambasadora. Wspólnie z Robertem Makłowiczem operator będzie szerzyć #GOODDYZM, czyli dzielenie się dobrem. Z tej okazji przygotował specjalną promocję na pakiet #GIGAMAKS, a także nawet 100 GB dodatkowego internetu dla nowych klientów. Najnowsza oferta Virgin Mobile jest częścią kampanii #GOODDYZM, w której operator proponuje dzielenie się dobrem mobilnie poprzez nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz mocą dobrobajtów, czyli atrakcyjną paczką internetu. Głównym ambasadorem marki jest Robert Makłowicz, który w serii spotów reklamowych wystąpi jako charyzmatyczny guru i propagator dobrych emocji.

Aby dzielić się dobrem mobilnie wystarczy skorzystać z atrakcyjnej propozycji Virgin Mobile. W nowej ofercie cena pakietu #GIGAMAKS z darmowymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich oraz 30 GB internetu jest niższa aż o połowę i wynosi tylko 15 zł miesięcznie. Oferta obowiązuje przez 90 dni – dotyczy aktywacji i dwóch kolejnych odnowień pakietu. Promocja obejmie klientów, którzy w trakcie jej trwania po raz pierwszy aktywują pakiet #GIGAMAKS oraz w trakcie aktywacji i odnowienia pakietu mają na koncie 30 zł.

To nie wszystko! Każdy nowy klient, który zdecyduje się przenieść swój numer do Virgin Mobile i wybrać ofertę na kartę lub aktywuje nowy starter, otrzyma dodatkowo 100 GB danych ważnych do końca maja. 

Skorzystanie z oferty #GIGAMAKS w specjalnej cenie oraz zdobycie dodatkowych 100 GB możliwe jest od 26.03.2021 do 31.05.2021. 

Operator wprowadza również zmiany w ofercie abonamentowej. Każda oferta z umową na 24 miesiące zawarta od dnia 26 marca zostaje wzbogacona o dodatkowe 10 GB na każdy miesiąc, bez dodatkowych opłat. Tym samym za 29 zł, do wykorzystania jest aż 30 GB internetu. Powiększenie gigabajtów w ofercie za 29 zł obowiązuje także w ofercie grupowej. Taki sam bonus dostępny jest również w ofercie w cenie 39zł, w której każdy klient otrzymuje również dodatkowe 10 GB, co łącznie daje paczkę 40 GB w każdym miesiącu.  Co więcej, zarówno w pakiecie za 29 zł, jak i w tym za 39 zł cały czas obowiązuje promocja 3 miesiące za 0zł. Oznacza to, że przez 90 dni klient nie musi martwić się opłatami za wybraną ofertę! Wciąż aktualny jest pakiet bezterminowy od 14 zł miesięcznie z możliwością samodzielnego wybrania liczby GB w pakiecie. 

źródło: Virgin Mobile