Nowy plan internetu Virgin NET 220 w ofercie Virgin Mobile

Operator przygotował nowy plan taryfowy Virgin NET 220 GB oraz obniżki i rabaty dla obecnych i nowych klientów sieci.

Cennik internetu mobilnego Virgin Net (marzec 2021)

Virgin NET to oferta stworzona specjalnie dla osób, które na co dzień potrzebują dużo internetu.  Składa się z 3 planów taryfowych z bogatą ofertą gigabajtów: 60 GB, 120 GB, a od teraz aż 220 GB. Każdy z nich dostępny jest bez długotrwałej umowy.  Oferta internetu mobilnego Virgin Net jest dostępna w atrakcyjnych cenach zarówno dla obecnych jaki i nowych klientów sieci Virgin Mobile. Osoby posiadające już aktywną usługę abonamentową lub jeden z pakietów na kartę (#Gigamaks lub #Gigadaje), mogą już od 25 zł miesięcznie skorzystać z 60 GB danych, a dopłacając tylko 10 zł, otrzymują aż 120 GB.

Zupełną nowością jest pakiet z aż 220 GB internetu, który kosztuje tylko 45 zł miesięcznie. Dla nowych klientów Virgin Mobile przygotował specjalne rabaty, dzięki którym za 60 GB zapłacą 30 zł miesięcznie (wcześniej 35 zł), za 120 GB 40 zł (wcześniej 40 zł), a 220 GB dostępne jest w cenie 50 zł za każdy miesiąc. 

W ramach VIRGIN NET dostępna jest tylko usługa internetu mobilnego, która nie obejmuje wysyłania SMS-ów czy wykonywania połączeń telefonicznych. Jednorazowa opłata aktywacyjna za usługę wynosi 29 zł. 

Cennik dla nowych abonentów:

Cennik oferty internetu mobilnego Virgin NET dla nieposiadających abonamentu

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł

*Opłata abonamentowa z uwzględnieniem rabatu 5 zł za udzielenie zgody na otrzymywanie e faktury i rabatu 5 zł za udzielenie zgód marketingowych. Odwołanie zgody, które jest możliwe w każdym czasie, powoduje utratę udzielonego rabatu z momentem odwołania zgody

Cennik dla posiadających abonament:

Cennik oferty internetu mobilnego Virgin NET dla posiadających abonament

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł

* Cena dotyczy Klientów z aktywną usługą abonamentową. Rabat na abonament Virgin NET dotyczy klientów, którzy posiadają aktywną umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w wymienionych poniżej ofertach:
– Plany na 24 miesiące (Plan1, Plan2, Plan3)
– Plany bezterminowe (Plan1, Plan2, Plan3)
– Abonament dla Każdego

źródło: Virgin Mobile