Wyzwanie: Miesiąc Serca tylko 14 lutego w apce Fitness

Właściciele Apple Watchów mogą zdobyć tę nagrodę wykonując 60 minut ćwiczeń z pierścienia Ćwiczenia w Walentynki!

Wyzwanie: Miesiąc Serca – Aktywnośc na Apple Watchu w Walentynki 2021 r.

Tylko w Walentynki 14 lutego 2021 roku, właściciele zegarków Apple Watch mogą ukończyć nowe wyzwanie Miesiąca Serca (ang. Heart Month Challenge), którego celem jest promowanie zdrowia układu krążenia. Wyzwanie, które pojawiło się dzisiaj w aplikacji Fitness na iPhonie, wymaga od użytkowników wykonywanie przez 60 minut ćwiczeń na pierścieniu w aplikacji Fitness. W opisie wyzwania specjalnego czytamy: Okaż swojemu sercu trochę miłości. Zdobądź tę nagrodę, wykonując 60 minut na swoim pierścieniu Ćwiczenia w Walentynki, 14 lutego.

Użytkownicy, którzy ukończą wyzwanie Miesiąc Serca, otrzymają unikalną odznaką widoczną zarówno na karcie Podsumowanie w aplikacji Fitness na iPhonie, jak i w sekcji Nagrody w aplikacji Aktywność na Apple Watchu.

Wyzwania Apple Watch Activity Challenge związane z aktywnością są często związane ze specjalnymi okazjami lub świętami w ciągu całego rok, takimi jak Dzień Ziemi, Dzień Środowiska, Dzień Weterana, Święto Dziękczynienia czy Nowy Rok.

Na początku lutego Apple rozpoczęło wyzwanie Jedność (ang. Unity), aby uczcić święto społeczności afroamerykańskiej. Aby zdobyć odznke jedności, wystarczy zamknąc w lutym pierścień W ruchu przez siedem kolejnych dni.

Wyzwanie: Jedność (Unity) w Apple Watchu (luty 2021)

źródło: Apple | MacRumors