Jak oglądać koncert #JournalsLive Biebera na TikToku?

W niedzielę 14 lutego 2021 roku na TikToku transmitowany będzie na żywo koncert #JournalsLive Justina Biebera – sprawdź, jak go obejrzeć z dowolnego miejsca?

Koncert Justina Biebera #JournalsLive na żywo na TikToku (14 lutego 2021 r.)

Po sukcesie transmisji na żywo z koncertu sylwestrowego zaprezentowanego przez T-Mobile, Justin Bieber powraca na scenę ze swoim drugim wirtualnym koncertem w 2021 roku – #JournalsLive, wykonanie po raz pierwszy w całości albumu Journals z 2013 roku. W przeciwieństwie do styczniowej transmisji na żywo, która była wydarzeniem z biletami, dzisiejsza transmisja na TikToku będzie całkowicie darmowa dla fanów na całym świecie.

Jestem podekscytowany, że mogę wystąpić w ten sposób. „Journals” to jeden z moich ulubionych projektów i nigdy nie wykonywałem go na żywo – powiedział Bieber o nadchodzącym koncercie. Jestem wdzięczny TikTokowi za pomoc w organizacji i możliwości udostępnienia tego występu wszystkim w Walentynki.

Chociaż koncert z utworami z płyty Journals będzie można transmitować bezpłatnie z dowolnego miejsca na świecie, poniżej znajdziesz kilka wskazówek dla tych, którzy mają problemy z oglądaniem.

Walentynkowy koncert #JournalsLive na TikToku: kiedy i gdzie oglądać?

Fani będą mieli dwie szanse, aby obejrzeć #JournalsLive. Wirtualny koncert Journals będzie emitowany na żywo na TikToku w tę niedzielę (14 lutego 2021 r.) o godzinie 9pm (ET)/6pm (PT) – czyli w poniedziałek 15 lutego o godzinie 3:00 (GMT+1) nad ranem w Polsce. Jeśli przegapisz występ na żywo, będziesz mieć jeszcze jedną okazję, aby go obejrzeć. TikTok ponownie wyemituje całe nagranie w poniedziałek 15 lutego o godzinie 2pm (ET)/11am (PT) – czyli w poniedziałek o godz. 20:00 (GMT+1) czasu polskiego.

Chociaż program jest dostępny na całym świecie, możesz potencjalnie napotkać ograniczenia dotyczące lokalizacji w zależności od obszaru, w którym akurat przebywasz. Jeśli masz problemy z uzyskaniem dostępu do transmisji po uruchomieniu, możesz użyć dowolnej usługi VPN, aby spróbować odblokować pokaz.

Jak oglądać transmisję na żywo koncertu #JournalsLive Justina Biebera w aplikacji TikTok ?

Oglądanie koncertu #JournalsLive na żywo jest proste i nie musisz nawet pobierać aplikacji TikTok, aby go oglądać. Będziesz mógł transmitować wirtualny koncert Journals na stronie profilu Justina na TikToku przez przeglądarkę internetową na komputerze, smartfonie, tablecie, a nawet smart TV.

Pobranie aplikacji prawdopodobnie zapewni lepsze wrażenia – jest dostępna nie tylko na urządzeniach z systemami Android i iOS, ale także na komputerach stacjonarnych i niektórych modelach smart TV (np. Samsunga)

Walentynkowy koncert Justina będzie transmitowany na całym świecie, ale jeśli nadal wystąpią problemy z uzyskaniem dostępu z powodu ograniczenia lokalizacji, być może będziesz musiał użyć dowolnej usługi VPN, aby obejrzeć koncert.

źródło: @JustinBieber (TikTok) |