YouTube nie wyda podsumowania Rewind za 2020 rok

Kto w ogóle chce pamiętać 2020 rok? Chyba nikt… dlatego też, po raz pierwszy od 2010 roku YouTube nie wyda Rewind za mijający rok.

Nie będzie YouTube Rewind 2020

W tym roku nie będzie miejsca dla żadnego z twórców w YouTube Rewind 2020. Po raz pierwszy, odkąd YouTube zaczął wydawać filmy podsumowujące rok Rewind w 2010 roku, serwis pominie 2020 rok w swojej tradycji. Coroczne filmy Rewind każdego roku przedstawiają najważniejsze wydarzenia i trendy w serwisie YouTube, a także ogromną społeczność. Jednak „rok 2020 był inny”, podała platforma w swoim oświadczeniu. Dlatego w tym roku robi sobie przerwę od Rewind.

YouTube podziękował swoim legionom twórców za rozrywkę dla widzów i pomoc w radzeniu sobie w tym pełnym pandemii, trudnym roku.

Chociaż Rewind polega na podkreślaniu pozytywnych aspektów platformy, rezygnacja z edycji 2020 prawdopodobnie nie jest złym pomysłem. Kto do cholery będzie chciał pamiętać ten rok?

Na wypadek, gdybyś musiał wypełnić brakujące zestawienie z 2020 roku, poniżej znajdziesz linki do Rewind z poprzednich lat:

źródło: YouTube | Engadget