Premiera OnePlus 8T już jutro!

Premiera długo wyczekiwanego OnePlus 8T odbędzie się w środę 14 października 2020 roku o godzinie 16:00 (CET).

OnePlus 8T (pop-up box)

OnePlus zawsze szuka sposobu, by zapewniać swoim użytkownikom nadzwyczajne doświadczenia z oferowanych prez siebie technologii. Nowy smartfon OnePlus 8T został wyposażony w kilka funkcje, na które czekali fani marki, w tym dogłębnie skalibrowany wyświetlacz Fluid Display 120 Hz, który jako pierwszy płaski wyświetlacz uzyskał ocenę A + od DisplayMate, a także najszybszą technologię do ładowania w historii OnePlus – Warp Charge 65.

Czym jeszcze zaskoczy nas OnePlus 8T?

Specjalnie z okazji premiery, OnePlus stworzył interaktywną platformę dla fanów marki w wirtualnej rzeczywistości. W OnePlus World znajduje się m.in. wirtualne audytorium, w którym wszyscy zarejestrowani mogą obejrzeć nadchodzącą premierę OnePlus 8T. Platforma umożliwia stworzenie własnego wirtualnego pokoju, do którego można zaprosić znajomych na wspólne oglądanie i dyskusje. Prywatna przestrzeń umożliwia łączność głosową również podczas transmisji na żywo. 

Tuż po premierze będzie można odwiedzić Ultra Store, wyjątkowy sklep 3D, w którym każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z opcji rozpakowania nowego OnePlus 8T w wirtualnej rzeczywistości oraz zakupu pakietu OnePlus 8T (pakiety dostępne będą również na stronie OnePlus) .

Gdzie będzie może obejrzeć premierę OnePlus 8T?

Premiera 8T odbędzie się już w środę 14 października, o godz. 16:00 na poniższym playerze:

źródło: OnePlus