OnePlus zaprezentuje swój kolejny telefon 14 października

Firma OnePlus zapowiedziała na 14 października 2020 roku kolejne wydarzenie, podczas którego zaprezentuje nowy model smartfona.

OnePlus 8T launch event 14 października 2020 r.

Producent smartfonów OnePlus ogłosił datę premiery swojego kolejnego telefonu – OnePlus 8T zostanie ujawniony podczas transmisji na żywo w środę 14 października 2020 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Krążą pogłoski, że pokazany zostanie tylko jeden telefon serii 8T i wygląda na to, że jest to prawie potwierdzone. Świadczyć miałoby dzisiejsze ogłoszenie OnePlusa, który mówi o telefonie w liczbie pojedynczej (a nie serii).

Firma nie ma wątpliwości, czego można się spodziewać po OnePlus 8T, ale nie martw się, jesteśmy pewni, że OnePlus będzie podawać kolejne dane dotyczące specyfikacji i funkcji prawie codziennie od teraz do połowy przyszłego miesiąca. Najwyraźniej, smartfon będzie zawierał „szereg nowych i ulepszonych technologii, które wyniosą doświadczenie OnePlus na nowy poziom”.

Spodziewamy się skromnej aktualizacji w stosunku do zwykłego OnePlus 8, z wyświetlaczem 120 Hz i chipsetem Snapdragon 865 Plus. Prawdopodobnie ulepszone zostaną również parametry aparatu, a nieoficjalne grafiki oparte na wewnętrznych schematach wskazują na nowy układ tylnych obiektywów. Przód wygląda jednak podobnie jak poprzednio.

1W środę 4 października wydarzenie OnePlus 8T będzie można oglądać pod adresem oneplus.com/global/launch.

źródło: OnePlus