Zegarek OPPO Watch trafia do sprzedaży w Polsce

Firma OPPO wprowadza na polski rynek stylowy i intuicyjny smartwatch OPPO Watch – dostępny będzie od 31 sierpnia 2020 roku.

OPPO Watch

Wyposażony w system operacyjny Wear OS by Google gadżet został stworzony, by stać się idealnym asystentem, który pomoże łatwo i bezproblemowo łączyć życie prywatne z zawodowym, korzystając przy tym z pełnej gamy aplikacji i usług Google. Dodatkowo sprzęt otrzymał przydatne funkcje, w tym stałego śledzenia pulsu i faz snu oraz przypomnienia o aktywności fizycznej i 5-minutowych treningów, dzięki czemu pomoże zadbać o zdrowie nie tylko na siłowni.

Zegarek będzie dostępny już od najbliższego poniedziałku, 31 sierpnia 2020 roku w specjalnej przedsprzedażowej cenie.OPPO Watch jest oferowany w dwóch rozmiarach:  

  • 46 mm o ramce wykonanej ze stopu aluminium serii 6 000 i unikalnym wykończeniu w kolorze czarnym lub (dostępnym nieco później) złotym
  • 41 mm, dostępnych w wariancie czarnym lub różowym.

Oba dostępne aktualnie zegarki, wykorzystują do komunikacji moduł WiFi, pojawienie się wersji 46 mm wyposażonej w eSIM/LTE planowane jest w późniejszym czasie.

Pięknie zaprojektowane dzieło sztuki na twoim nadgarstku

Model OPPO Watch 46 mm to pierwszy na świecie smartwatch z podwójnie zakrzywionym ekranem. Stosunek wielkości wyświetlacza do całego zegarka wynosi 72,76%, co przekłada się na niezwykle prostą obsługę oraz wyrazisty obraz. Każdy element gadżetu został pieczołowicie dopracowany. W produkcji zastosowano 19-stopniowy proces polerowania, co gwarantuje płynne połączenie trójwymiarowej szybki z aluminiową kasetą.

Wyrazisty, trójwymiarowy ekran AMOLED ma wielkość 1,91 cala, wyświetla pełną paletę barw DCI-P3. Oferuje on rozdzielczość 402×476, jasność 500 nitów (maksymalną do 1000 nitów) i zagęszczenie pikseli na poziomie 326 PPI, dzięki czemu wyświetlane informacje są dobrze widoczne nawet w pełnym słońcu.

Ekran gwarantuje wyjątkowo czysty i wyraźny obraz, który nie męczy wzroku.Aktualne portfolio uzupełnia OPPO Watch 41 mm którego kaseta także wykonana jest ze stopu aluminium serii 6000, zapewniając mu trwałość i odporność. 1,6-calowy wyświetlacz AMOLED 301 PPI  gwarantuje szeroki kąt widzenia i żywy, szczegółowy obraz – nawet gdy użytkownik pozostaje w ciągłym ruchu.

Wielozadaniowy i intuicyjny towarzysz codzienności

Model OPPO Watch 46 mm, zasilany przez system operacyjny Wear OS by Google, umożliwia łatwe przełączanie się między rolami, zadaniami i czynnościami, płynnie dopasowując się do rytmu dnia posiadacza gadżetu. Wystarczy kliknięcie, żeby uzyskać dostęp do pełnej gamy aplikacji i usług Google, w tym funkcji płatności Google Pay lub nawigacji za pomocą Google Maps. Dodatkowo za pośrednictwem zegarka można także przeprowadzić rozmowę telefoniczną, jeśli tylko znajduje się on w zasięgu sparowanego z nim telefonu.

W ramach miłego dodatku, wykorzystującego funkcję obrazowania opartego na sztucznej inteligencji, zegarek OPPO Watch pomoże zadbać także o wygląd perfekcyjny w każdym detalu. Wystarczy otworzyć aplikację HeyTap Health i zrobić zdjęcie wybranego zestawu ubrań, a smartwatch wygeneruje pasujący wygląd tarczy.

Strażnik twojego zdrowia i osobisty trener

Aby użytkownicy w pełni mogli korzystać ze spersonalizowanych funkcji treningu oraz osiągać swoje sportowe cele, zegarek OPPO Watch został wyposażony w opcję wskazówek głosowych i pięć trybów treningowych, takich jak bieg rekreacyjny, bieg na spalanie tłuszczu, spacer, jazda rowerem i pływanie. Co istotne, OPPO Watch ma pięć czujników ruchu oraz funkcję GPS + GLONASS, co sprawia, że jest świetnym towarzyszem ćwiczeń i bacznie śledzi statystyki aktywności fizycznej. Funkcja 5-minutowych filmików treningowych pozwoli z kolei dobrze wykorzystać każdą wolną chwilę i pozostać w dobrej kondycji nawet podczas wypełnionego obowiązkami tygodnia.

OPPO Watch - czarny i biały

System stałego monitorowania pulsu na bieżąco śledzi stan zdrowia użytkownika podczas ćwiczeń i odpoczynku. Zaawansowane śledzenie faz snu szczegółowo dokumentuje natomiast stan organizmu w nocy. Kolejnym elementem wyposażenia jest aplikacja Google FitTM, która pozwala śledzić przebieg różnych form aktywności fizycznej, w tym m.in. wiosłowania na maszynie czy kitesurfingu, co sprawia, że OPPO Watch staje się wyjątkowym towarzyszem podczas uprawiania sportu.

Trzymaj tempo

Dzięki funkcji inteligentnego zarządzania mocą, bateria OPPO Watch 46 mm działa nawet do 36 godzin. W trybie oszczędzania energii, żywotność ogniwa może sięgać nawet 21 dni. Specjalnie zaprojektowany, dwuprocesorowy system Dual-Chip Endurance System OPPO został opracowany tak, aby pomóc użytkownikowi trzymać tempo i nigdy nie tracić kontaktu ze światem. Można dzięki temu wybrać między inteligentnym trybem obsługiwanym przez procesor Qualcomm Snapdragon WearTM 3100 a trybem oszczędzania energii obsługiwanym przez procesor  Ambiq Micro Apollo3 Wireless, idealnie dobierając właściwe parametry wydajności i niskiego zużycia baterii. Błyskawiczne zasilenie zapewni zaś funkcja szybkiego ładowania VOOC. Wystarczy podłączyć sprzęt na 15 minut, by działał przez kolejne 16 godzin.

OPPO Watch będzie dostępny w ofercie sieci komórkowych (T-Mobile i Orange, oba rozmiary) oraz u partnerów detalicznych OPPO, t.j.: MediaMarkcie, Media Expercie, RTV Euro AGD, x-komie i strefie marki na Allegro.Regularne ceny zegarków wynoszą 1299 zł za model OPPO Watch 46 mm i 999 zł za model OPPO Watch 41 mm.

W ramach specjalnej przedpremierowej propozycji, zegarki OPPO będą dostępne w dniach 31.08 – 06.09 w promocyjnych cenach: 1149 zł za wersję 46 mm i 899 zł za wersję 41 mm oferta obowiązywać będzie we wszystkich kanałach sprzedaży.

źródło: OPPO Polska