Blizzard zapowiada „Afterlives” serial na podstawie WoW-a

Blizzard wreszcie pokaże animowany serial oparty na World of Warcraft zatytułowany „Afterlives” – premiera już w tym tygodniu!

Serial animowany „Afterlives” (Blizzard, World of Warcraft, 2020)

Firma Blizzard wydaje oryginalny serial animowany Afterlives oparty na World of Warcraft. Premiera odbędzie się w internecie już w ten czwartek, podczas obchodów Gamescom 2020. Blizzard od dawna wzbogacał swoje gry, od World of Warcraft po Hearthstone i Overwatch, za pomocą pięknie animowanych filmów krótkometrażowych. Są one sposobem na przybliżenie postaci lub historii – samopromującym się materiałem reklamowym, ale rzadko były to dłuższe serie.

Afterlives to pierwszy oryginalny serial animowany Blizzarda, w którym wykorzystano historię World of Warcraft i zamieniono ją w coś samodzielnego. Na razie niewiele wiadomo o samym serialu.

Tak jak nasze wybory decydują o tym, kim jesteśmy w życiu — wyznaczają ścieżki, którymi podążamy w życiu pozagrobowym — czytamy w opisie zwiastuna. Przygotuj się znużenia w cztery królestwa Krain Cienia – Bastion, Maldraxxus, Ardenweald i Revendreth — i odkryj podróże, które odbywają dusze po przekroczeniu wiecznej zasłony.

Obejrzyj zwiastun serialu „Afterlives”:

źródło: Blizzard | The Verge