Hearthstone teraz także na smartfony

Gra HearthStone Heroes of Worldcraft dostępna jest teraz również w wersji na smartfony z iOS-em i Androidem.

Hearthstone na smartfony

Nareszcie możecie zacząć zagrywać się w Hearthstone na smartfonach z systemami iOS i Android™! Od dziś macie setki kart, niesamowite przygody i mnóstwo frajdy dosłownie na wyciągnięcie ręki! Specjalnie z myślą o urządzeniach mobilnych Blizzard przygotował nowy interfejs, dzięki któremu rozgrywanie karcianych pojedynków, gdzie tylko przyjdzie Wam na to ochota, jest teraz prostsze niż kiedykolwiek!

Zobacz także:

Nigdy nie graliście w Hearthstone? Na początku czeka was kilka przyjemnych misji utrzymanych w humorystycznym tonie, które pozwolą wam zaznajomić się z podstawami rozgrywki w tej dynamicznej cyfrowej karciance. Zanim się obejrzycie, będziecie tworzyć potężne talie, dowodzić legendarnymi bohaterami Azeroth, zdobywać pakiety kart, złoto w grze oraz tajemny pył, no i oczywiście toczyć ekscytujące pojedynki z innymi graczami w sieci!

Hearthstone od Blizzarda na smartfony z iOS-em i Androidem

A co jeśli już od jakiegoś czasu gracie w Hearthstone? Dobre wieści! Wasza kolekcja kart i postępy w rozgrywce są przypisane do konta, więc macie do nich dostęp w grze niezależnie od urządzenia, z którego korzystacie. Krótko mówiąc, gdy tylko uruchomicie Hearthstone na smartfonie, uzyskacie dostęp do całej waszej dotychczasowej kolekcji!

Hearthstone na smartfonach

https://youtu.be/IdaDyHLiB9w

Bonus dla grających na smartfonach w HearthStone!

Blizzard przygotował także drobny podarunek dla osób, które po raz pierwszy grają w Hearthstone w wersji na smartfony. Jest nim darmowy pakiet kart! Wystarczy, że rozegracie jeden pojedynek w trybie rozgrywki, trybie treningowym lub na Arenie na swojej komórce. Otrzymacie darmowy pakiet niezależnie od wyniku stoczonego starcia.

Hearthstone wymaga połączenia z internetem, a instalacja i uruchomienie gry jest szybkie i proste. Aby pobrać wersję na smartfony, odwiedźcie sklepy z aplikacjami mobilnymi na Waszego smartfona z iOS-em lub Androidem:

źródło: Blizzard – Premiera Hearthstone w wersji na smartfony