Dirt Bike Unchained – lepiej załóż kask!

Dirt Bike Unchained jest grą tak intensywną, że niemal poczujesz wibracje motocykla, gdy będziesz przeskakiwać nad rozpadlinami i mknąć po górskich szlakach.

Dirt Bike Unchained

Sterowanie to na szczęście wcale nie wyższa szkoła jazdy! Stuknij w ekran i przytrzymaj, żeby przyśpieszyć, a następnie zabierz palec we właściwym momencie, aby wykonać imponujący skok. Stuknij jeszcze raz, kiedy koła zrównają się z ziemią, żeby miękko wylądować. No i pamiętaj, żeby przy tym wszystkim oddychać!

Jeśli dobrze wyczujesz moment, wyjdziesz z zakrętu ze zwiększoną prędkością.

Wygrywając wyścigi, odblokujesz mentorów, którzy pomogą Ci w jeździe i nauczą Cię zwariowanych sztuczek. A jeśli masz chrapkę na lepsze nagrody, możesz dołączyć do ekipy innych graczy i zawojować rankingi.

Nie zajedziesz jednak daleko bez potężnej maszyny. Startowy motocykl Red Bull ma niezłe osiągi, ale z czasem przesiądziesz się na bardziej wymyślne pojazdy i zaczniesz zdobywać nowe części (mocniejszy silnik, lepsze opony), żeby zyskać przewagę. Tylko nie przywiązuj się zbytnio do lśniącego lakieru swojego wierzchowca — wkrótce pokryje się on grubą warstwą błota!

Dlaczego warto pobrać Dirt Bike Unchained?

Dirt Bike Unchained oferuje możliwość uczestnictwa w życiu tego niezwykle intensywnego i dynamicznego sportu motorowego. Dzięki grze zdobędziesz reputację na mobilnych torach enduro i wdrapiesz się na sam szczyt wirtualnej kariery – aby stać się dumnym posiadaczem kasku Red Bulla. Warto sięgnąć po tę produkcję z jeszcze jednego powodu – być może produkcja ta zrodzi w graczach pasję do tego ekstremalnego sportu i oglądania go… lub praktykowania?

Na co jeszcze czekasz? Nadszedł czas, aby rozpocząć swoją przygodę w Dirt Bike Unchained i usłyszeć potężny ryk wirtualnej maszyny enduro! Gra Dirt Bike Unchained dostępna jest w Apple App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska