Gra mobilna „Crash Bandicoot: On the Run!” już niebawem!

Zobacz oficjalny zwiastun długo wyczekiwanej gry „Crash Bandicoot: On the Run!” na urządzenia mobilne od King – twórcy serii gier „Candy Crush”.

Gra mobilna „Crash Bandicoot: On the Run!”

Wreszcie nadchodzi gra Crash Bandicoot: On the Run! na platformy mobilne. Stworzył ją zespół programistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie tytułów mobilnych – King, firma stojąca za serią Candy Crush. Crash Bandicoot: On the Run! po raz kolejny przedstawia Dr. Neo Cortexa jako antagonistę próbującego przejąć kontrolę nad multiwersum. W grze, oprócz samego Crasha, będzie można wcielić się w postać siostry wesołego jamraja Coco.

Spodziewana od dłuższego czasu gra mobilna z Crashem Bandicootem, nie będzie platformówką, jak miało to miejsce w przypadku większości starych gier konsolowych. Crash Bandicoot: On the Run! będzie tytułem z gatunku „endless runnerów” – w tym samym stylu, co np. Temple Run.

W grze znajda się poziomy, które mogą być znane fanom serii, w tym Temple Ruins, Turtle Woods i Bear It, a także zawiera tajne przejścia, które gracze mogą znaleźć podczas rozgrywki.

Wygląda na to, że darmowa gra Crash Bandicoot: On the Run! zapewni większą rozrywkę niż standardowy tytuł typu endless runner. Poniższy zwiastun obiecuje bitwy z bossami (takimi jak Scorporilla i Nitrus Brio), dostosowywanie postaci, a nawet tworzenie broni. Możemy spodziewać się także elementów platformowych i budowanie baz, przy czym ten ostatni polega na tworzeniu, dostosowywaniu i ulepszaniu baz przez gromadzenie nagród i składników. Będziemy także mogli grać z przyjaciółmi.

Twórcy nie wspominają nic na temat mikrotransakcji w grze, ale myślę, że można się ich spodziewać, biorąc pod uwagę, że jest to gra FTP (free to play).

Nie ogłoszono jeszcze daty premiery, ale możesz udać się na oficjalną stronę gry lub do sklepu Google Play, aby wstępnie zarejestrować się i mieć dostęp do ekskluzywnej skórki Blue Hyena jako nagrody w grze.

Crash and Coco pojawią się również 2 października 2020 roku na Xbox One i PlayStation 4 w zupełnie nowym tytule Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Zrzuty ekranu z gry mobilnej „Crash Bandicoot: On the Run!”

Gra będzie dostępna na urządzenia z systemami iOS (iPadOS) oraz Android, już teraz można wstępnie zarejestrować się w sklepie Google Play:

źródło: King