„Crash Bandicoot 4: It’s About Time” od 2 października na PlayStation!

Nowe przygody sympatycznego jamraja w grze „Crash Bandicoot 4: It’s About Time” zagrasz na PS4 już 2 października 2020 roku – właśnie ruszyła przedsprzedaż!

Crash Bandicoot 4: It’s About Time - oficjalnie 2 października 2020 r.

Zgodnie z informacjami przekazanymi podczas dzisiejszej konferencji online Summer Game Fest, nowy tytuł Crash Bandicoot 4: It’s About Time, będący kontynuacją legendarnej trylogii trafia od dziś do przedsprzedaży, a premiera gry została zapowiedziana na 2 października 2020 roku. Jak zapowiadają twórcy tytuł jest to prawdziwym następcą jego oryginalnej trylogii, trafnie nazwanej Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Najwyższy czas). W 1996 roku Sony Computer Entertainment – obecnie Sony Interactive Entertainment – wydało pierwszą część gry Crash Bandicoot, a reszta to już historia!

Ulubiona trylogia oryginalnego tytułu na PlayStation, to trzy oddzielne przygody platformowe z Crashem Bandicootem – gdy eksperyment Doktora Neo Cortexa poszedł nie tak. Nastąpił chaos torbaczy (jamrajów), gdy Crash rozpoczął epicką podróż, aby uratować swoją dziewczynę Tawnę – i ostatecznie świat – przed kontrolującą umysł maszyną Vortex Cortex. Ten zuchwały Bandicoot zmierzył się również z przyjaciółmi i wrogami, w tym Neo Cortexem, jego mentorem w masce Uka Uka i ich sprzymierzeńcem, Doktorem Nefariousem Tropy’m, w swoich legendarnych wygłupach platformowych, które trwały ponad 20 lat.

Najwyższy czas! „Crash Bandicoot 4: It’s About Time”

Od 2 października ta saga doczeka się wreszcie kontynuacji, od momentu gdy graliśmy w Crash Bandicoot: Warped. Neo Cortex i Dr. N. Tropy są teraz wolni, a Crash, Coco i przyjaciele muszą poruszać się w czasie i przestrzeni, aby zatrzymać ich przed przejęciem całego wieloświata.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time zachowa to co kochamy z oryginalnych tytułach serii Crash Bandicoot, opracowanej przez Toys for Bob – intensywnej i szalonej platformówki 3D zdefiniowanej przez zuchwałe podejście niektórych torbaczy. Oprócz utrzymania nostalgicznego klimatu, Toys for Bob dostosowało również grę do przeszłości, teraźniejszości i dla nowych fanów Crasha poprzez przeprojektowany i zaktualizowany styl artystyczny, nową mechanikę rozgrywki oraz możliwość przełączania między trybami nowoczesnym i retro (jeden tryb dostosowany do osób poszukujących oldschoolowego klimatu platformowego, podczas gdy drugi jest nieco bardziej wyrozumiały, ale nie mniej trudny do opanowania).

Obejrzyj oficjalny zwiastun gry „Crash Bandicoot 4: It’s About Time”:

Widać to w zwiastunie gry i zrzutach ekranu. Wizualnie Toys for Bob wprowadza nowe spojrzenie na Crasha, jego przyjaciół, wrogów i otaczające ich krajobrazy w nowym stylu artystycznym. Pozostali jednak wierni szaleństwu serii, spodziewaj się więc nowych światów, bujnych widoków i absurdalnej różnorodności wrogów i zagrożeń w stylu i wizualnej wierności pasującej do współczesnych gier.

Spodziewaj się, że tym razem zobaczysz także ładniejsze i bardziej szczegółowe krajobrazy. Środowisko w grze żyje z dziwnym i chwiejnym poczuciem ruchu i energii wszędzie tam, gdzie spojrzymy. Tym razem będziemy mogli biegać po ścianach, ślizgać po rampach i huśtać na linach – dzięki temu odwiedzimy każdy zakątek, zakamarki i sekretne miejsca w grze.

Ale nie martw się! Crash i Coco wciąż skaczą, kręcą się i skaczą wokół siebie, jak za dawnych lat, ale nie wierzę, że przez ostatnie dwie dekady siedzieli w miejscu i nie nauczyli się nowych sztuczek i ruchów :)

Nowością w Crash Bandicoot 4 są Maski Kwantowe: czterech potężnych strażników przestrzeni i czasu, które dają naszym bohaterom moc naginania reguł rzeczywistości i pokonywania niebezpiecznych przeszkód na nowe ekscytujące sposoby. Spośród tych czterech masek dwie są w pełni pokazane w pierwszym zwiastunie, ale jedną możemy pamiętać z filmu promocyjnego PlayStation Time To Play z listopada 2019 roku.

A oto pierwszy gameplay:

Pamiętasz tajemniczą maskę nad Coco podczas sceny wyścigów gokartów? To była Kupuna-Wa (Maska Czasu), która spowalnia czas, aby umożliwić jeszcze bardziej precyzyjne ruchy. Inna maska ​​opisana w zwiastunie – Ika Ika (Maska Grawitacyjna) – pozwoli Crashowi i Coco chodzić do góry nogami, łamiąc prawa fizyki!

Kupując cyfrową wersję gry w PS Store, otrzymasz Totally Tubular Skins (dostępne po premierze 2 października), która umieszcza Crasha i Coco w niektórych wykopaliskach, które pokazują ich radykalne korzenie.

Crash Bandicoot™ 4: It’s About Time będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 289 zł już 2 października 2020 r. A od teraz dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie PlayStation Store.

Okładka cyfrowego wydania gry: Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Crash Bandicoot™ 4: It’s About Time

289,00 zł

Przedsprzedaż
(wersja cyfrowa)
Premiera: 2 października 2020 r.

SPRAWDŹ W PS STORE

©2020 Activision Blizzard Int’l BV

źródło: PlayStation Blog