Allegro Smart! na rok w niższej cenie – tylko 39 zł

Po miesiącach darmowego dostępu do usługi Allegro Smart!, firma obniża cenę pakietu 365 – z oferty możesz skorzystać do 19 lipca!

Allegro Smart! za 39 zł na 365 dni do 19 lipca 2020 r.

Przez 30 dni pakiet Allegro Smart! będzie dostępny w niższej cenie: 39 zł zamiast 49 zł za cały rok. To zwieńczenie trzymiesięcznej akcji, w której darmowy pakiet Smart! wspierał  Polaków podczas blokady związanej z koronawirusem. Promocja będzie dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, co pozwoli im zaoszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się bezpłatną wysyłką i darmowymi zwrotami milionów produktów objętych pakietem.

Już po 5 zamówieniach Allegro Smart! się zwraca!
Już po 5 zamówieniach Allegro Smart! się zwraca!

Oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart! – a jest ich już ponad 101 milionów – są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce.

Zbudowana przez Allegro sieć 25 tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru jest największa w Polsce. Klienci Allegro Smart! otrzymują dodatkowe korzyści poza bezpłatną dostawą i darmowymi zwrotami: dostęp do limitowanych ofert Smart!, festiwale zakupowe, takie jak Smart Week! z wyjątkowymi promocjami czy dostępne tylko dla nich przedsprzedaże biletów na najatrakcyjniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne na eBilet – najpopularniejszej stronie internetowej z biletami w Polsce.

Promocyjna cena za roczny pakiet Allegro Smart! obowiązuje do 19 lipca 2020 roku. Wszyscy klienci, zarówno nowi, jak i obecni, mogą na tych warunkach aktywować pakiet na dedykowanej stronie allegro.pl/smart lub po prostu podczas zakupów.

Cennik promocyjny Allegro Smart! do 19 lipca 2020 r.
Cennik promocyjny Allegro Smart! obowiązuje do 19 lipca 2020 r.

źródło: Allegro