Zbieraj pieczątki za przejazdy autostradą i odbieraj nagrody!

Odbieraj nagrody za automatyczne opłacanie przejazdów AmberOne Autostradą A1 w aplikacji SkyCash – sprawdź szczegóły nowej promocji!

Nagrody za automatyczne opłacanie przejazdów AmberOne Autostradą A1

W poniedziałek 1 czerwca 2020 roku, ruszył program lojalnościowy Amber+, w którym nasi użytkownicy mogą zbierać pieczątki za przejazdy autostradą z użyciem bezdotykowych, automatycznych płatności SkyCash w systemie AmberGO. Aby wziąć udział w programie i zdobyć nagrodę wystarczy posiadać aktywną usługę Autostrady w SkyCash, a następnie dołączyć do programu akceptując jego regulamin bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy 8 przejazdów i pieczątek, aby odebrać nagrodę na stacji Shell!

Na czym polega program Amber+?

Za każdy opłacony przejazd odcinkiem Rusocin – Nowa Wieś lub Nowa Wieś – Rusocin AmberOne Autostrady A1, przyznawane będą pieczątki na elektronicznej karcie lojalnościowej użytkownika. Wybierając płatności automatyczne SkyCash w systemie AmberGO, wystarczy 8 pieczątek, aby móc odebrać nagrodę na jednej z wybranych stacji Shell na autostradzie.

W programie mogą brać udział pełnoletni użytkownicy aplikacji SkyCash, posiadający aktywną usługę Autostrady, którzy wyrazili chęć przystąpienia do programu akceptując jego regulamin. Do programu można dołączyć tylko do 30.09.2020 r.

Aby zdobyć nagrodę należy w okresie od 01.06.2020 do 31.12.2020 r. wykonać i opłacić za pomocą SkyCash 8 przejazdów AmberOne Autostradą A1 na odcinku Rusocin – Nowa Wieś lub Nowa Wieś  Rusocin (czyli Gdańsk – Toruń lub Toruń – Gdańsk).

Za każdy ww. przejazd, użytkownik otrzymuje „pieczątkę” na elektronicznej karcie lojalnościowej w aplikacji. Karta dostępna jest pod kaflem usługi Autostrady w aplikacji. Wystarczy 8 elektronicznych pieczątek za opłacone automatycznie przejazdy, aby odebrać nagrodę – ekologiczną szklaną butelkę podróżną w termicznym etui. W przypadku płatności standardowej, kierowcy potrzebują aż 10 pieczątek na kartach papierowych.

Program trwa od 1.06.2020 do 31.12.2020 r. lub do wyczerpania zapasu nagród. W programie może brać udział dowolna liczba pojazdów, jednak pieczątki nie łączą się ze sobą.

Jak dołączyć do programu Amber+?

Wystarczy wybrać kafel Autostrady na ekranie głównym aplikacji SkyCash, gdzie pojawi się baner programu Amber+. Po kliknięciu w baner zobaczysz kluczowe informacje o programie i poprosimy Cię o akceptację jego regulaminu. Pamiętaj, że aby przystąpić do programu należy wcześniej aktywować usługę Autostrady.

Organizatorem programu jest partner SkyCash – Gdańsk Transport Company SA jako dostawca AmberGO, systemu rozpoznawania tablic rejestracyjnych przez kamery video.

źródło: SkyCash