Nowa odsłona aplikacji „Mój T-Mobile” już dostępna!

T-Mobile Polska wydało dziś aktualizację swojej aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” na Androida – sprawdź, co się zmieniło?

Nowa wersja aplikacji „Mój T-Mobile” (maj 2020)

Apka Mój T-Mobile otrzymała nowy, bardziej nowoczesny design, jest teraz bardziej intuicyjna w obsłudze, ale przede wszystkim dodano do niej całkiem nowe funkcje. O tym, jak sprawdza się w praktyce, klienci T-Mobile mogą przekonać się już od dzisiaj, aktualizując aplikację na Androdzie lub pobierając ją ze sklepu Google Play. W najbliższych dniach uaktualnienie apki Mój T-Mobile pojawi się także w sklepach App Store (iPhone) oraz Huawei AppGallery.

Z aplikacji Mój T-Mobile korzysta obecnie blisko połowa klientów operatora (42%). Dzięki niej użytkownicy mogą między innymi: zarządzać swoimi usługami, opłacać faktury lub aktywując cotygodniowe bonusy w ramach akcji Happy Fridays.

Od wtorku 26 maja 2020 roku właściciele smartfonów z systemem Android mogą cieszyć się jeszcze szybszą i bardziej intuicyjną wersją aplikacji. W nowej odsłonie Mój T-Mobile dominują dwa kolory – magenta i biel – jednak użytkownicy mogą również skorzystać z nowej opcji trybu ciemnego. Dzięki temu korzystanie aplikacji po zmroku stanie się jeszcze bardziej komfortowe i mniej męczące dla oczu.

Zobacz także: T-Mobile rusza z nową odsłoną kampanii „Bez nonsensów”

Poza widocznej na pierwszy rzut oka zmianie szaty graficznej użytkownicy z pewnością docenią także nowe funkcje aplikacji tak jak:

  • płatność za faktury bez prowizji,
  • możliwość sprawdzenia kodu PUK,
  • podgląd listy połączeń,
  • możliwość ustawienia doładowania cyklicznego,
  • zmiana języka aplikacji: z polskiego na angielski (i odwrotnie).
Porównanie starego i nowego wyglądu aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” (maj 2020)

Najnowsza wersja aplikacji Mój T-Mobile jest już dostępna na urządzenia z systemami Android (w wersji 5.0 lub nowszej), a w najbliższych dniach pojawi się również na iPhone’y z systemami iOS w wersji 11.3 (lub wyższej). Jeśli nie masz włączonych automatycznych aktualizacji, możesz przejść do aplikacji Google Play i wybrać aktualizację aplikację do najnowszej wersji.

Tryb ciemny w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” na Androida (maj 2020)

Możesz ją także pobrać ze sklepu Google Play, a wkrótce także w App Storze oraz Huawei AppGallery. W najbliższych tygodniach w aplikacji pojawią się kolejne udogodnienia.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: T-Mobile Polska