Uwolnij miasteczko od klątwy w grze „Clockmaker”

Pewne XIX-wieczne miasteczko padło ofiarą klątwy, a ekscentryczny staruszek zwany Wujkiem (Uncle) uparł się, że odkryje, co za nią stoi.

Clockmaker - gra mobilna

Wujek potrzebuje z gry mobilnej Clockmaker – Match 3 Games potrzebuje Twojej pomocy – a konkretnie Twojego talentu do łączenia klejnotów. Odkrywaj obszerną mapę, polując na tajemniczego złodzieja. Aby odblokować nowe lokalizacje, musisz rozmawiać z mieszkańcami i zbierać kluczowe przedmioty. Przesuwaj palcem po ekranie, by łączyć klejnoty i odkrywać prawdę o nieco upiornym miasteczku w Clockmaker – Match 3 Games.

Na niektórych poziomach Twoim celem jest po prostu ustawianie w jednej linii zestawów trzech identycznych klejnotów. Na innych masz za zadanie usunąć z planszy specjalne przedmioty lub przemieścić obiekty w wyznaczone miejsce.

Na szczęście gra oferuje mnóstwo wskazówek, wzmocnień i narzędzi, które ułatwiają rozwiązywanie trudniejszych łamigłówek, a czasem również wywołują na planszy pozytywną reakcję łańcuchową. Miło patrzeć, jak rząd za rzędem znika bez Twojego udziału…

Nie spodziewaj się jednak, że wszystko pójdzie jak z płatka. Clockmaker – Match 3 Games postawi przed Tobą wiele wyzwań, przez które odkrycie tajemnic miasteczka nie będzie wcale łatwe… ale za to da Ci dużo satysfakcji.

Grę pobierzesz za darmo ze sklepów App Stor ei Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Może Cię zainteresować także:

mPojazd w nowej aktualizacji mObywatel na iOS-a

Dane mPojazdu zawarte w dowodzie rejestracyjnym, polisie OC i karcie pojazdu mogą wreszcie wyświetlać także użytkownicy aplikacji mObywatel na iPhonie. Z usługi mogą korzystać osoby, które są właścicielami…

źródło: App Store Polska