Gwiazdy czytają rozdziały z „Harry’ego Pottera” w oryginale!

Rozdziały w formie audiobooka pierwszej części książki „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” w gwiazdorskiej obsadzie dostępne teraz także na Spotify.

Harry Potter at Home (Spotify)

Wizarding World i J.K. Rowling zapowiedzieli najnowszy dodatek do kolekcji Harry Potter At Home, która stawia sobie za cel przybliżenie magii Harry’ego Pottera dzieciom, rodzicom i opiekunom spędzającym czas w domu. Nagrania ponadczasowej opowieści „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” będą publikowane co tydzień w języku angielskim w serwisie Spotify, Spotify Kids oraz na stronie harrypotterathome.com.

Znane i lubiane nazwiska ze świata rozrywki, muzyki, sportu, a także magii, użyczyły swoich głosów, by opowiedzieć historię młodego czarodzieja, którą kochają fani na całym świecie. Narratorem pierwszego rozdziału, „The Boy Who Lived”, jest odtwórca roli Harry’ego Pottera, Daniel Radcliffe. 

Każdego tygodnia gwiazdy jak choćby David Beckham, Stephen Fry, Dakota Fanning, Claudia Kim, Eddie Redmayne, Noma Dumezweni i inni przeczytają fragment kultowej książki, by ponownie zachwycać fanów na całym świecie jej przesłaniem.

Fani Harrego Pottera mogą spodziewać się gwiazdorskiej i eklektycznej obsady narratorów oraz kilku bardzo wyjątkowych wystąpień kameralnych.

Począwszy od dziś, wszystkie 17 rozdziałów książki będą się ukazywać na Spofity z częstotliwością raz w tygodniu, aż do połowy lata. 
Nagrania kolejnych rozdziałów w formie audio będą dostępne za darmo dla rodzin na całym świecie w serwisie Spotify oraz dla subskrybentów planu Premium Family w serwisie Spotify Kids na wybranych rynkach. Filmy z tych nagrań będą publikowane wyłącznie na stronie Harry Potter At Home.

Rozdział pierwszy, „The Boy Who Lived”, jest dostępny od dziś w serwisie Spotify dla wszystkich użytkowników na całym świecie.  

źródło: Spotify