Uaktualnienie watchOS 6.2.1 z poprawką dla FaceTime’a

Apple wypuściło aktualizację systemu watchOS 6.2.1 dla zegarków Apple Watch, w którym znajduje się poprawka związania z błędem rozmów audio w aplikacji FaceTime.

watchOS 6.2.1 - aktualizacja

Firma Apple wydała niewielką aktualizację systemu watchOS 6.2.1, która usuwa błąd FaceTime’a znaleziony w poprzedniej wersji oprogramowania. Nowa wersja systemu dla zegarków Apple Watch, pojawiła się zaledwie jeden dzień po podobnych aktualizacjach mobilnych systemów operacyjnych iOS 13.4.1 dla iPhone’ów i iPadOS 13.4.1 dla iPadów.

Nowa aktualizacja rozwiązuje problem, który uniemożliwiał na prowadzenie rozmów audio w aplikacji FaceTime na urządzeniach z systemami iOS 9.3.6 i wcześniejszymi oraz OS X El Capitan 10.11.6 i wcześniejszymi.

Użytkownicy mogą zaktualizować swoje smartwatche do wersji watchOS 6.2.1, wybierając OgólneUaktualnienia w aplikacji Watch na iPhonie. Zegarki Apple’a muszą być naładowane w co najmniej 50%, umieszczone na ładowarce i w zasięgu iPhone’a, aby można było je zaktualizować.

Dzisiaj pojawiło się także uaktualnienie uzupełniające systemu operacyjnego macOS Catalina 10.15.4 dla komputerów Mac:

Firma Apple po raz ostatni zaktualizowała system operacyjny Apple Watchów w marcu (watchOS 6.2), wprowadzając w nim zakupy w aplikacjach, rozszerzenie obsługi EKG w trzech nowych krajach i kilka drobnych poprawek błędów.

[źródło: Apple]