OPPO Reno3 Pro w przedsprzedaży ze słuchawkami OPPO Enco Free

Już od poniedziałku 6 kwietna 2020 roku, rusza przedsprzedaż Reno3 Pro – zdecydowani na zakup otrzymają w prezencie bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Free.

Przedsprzedaż OPPO Reno3 Pro od 6 kwietnia 2020 r.

Czy można wyrazić siebie za pomocą technologii? Seria OPPO Reno już na dobre przyzwyczaiła do tego klientów na całym świecie. Swoim nieprzeciętnym wzornictwem oraz doskonałymi możliwościami niezmiennie wyróżnia się na rynku. Nie inaczej będzie w przypadku trzeciej generacji która właśnie debiutuje w Polsce. Już od poniedziałku 6 kwietnia 2020 roku, startuje przedsprzedaż modelu OPPO Reno3 Pro z wyjątkowym prezentem – słuchawkami typu TWS – OPPO Enco Free o wartosci 599 zł.

Smartfony OPPO znane są ze swoich możliwości fotograficznych, będąc chwalonymi za wierną reprodukcję rejestrowanej rzeczywistości. W modelu Reno3 Pro będzie to widać jeszcze lepiej, a ujęcia pozostaną doskonale wyraźne i ostre niezależnie od warunków. Reno3 Pro wyposażony został w poczwórny aparat główny, który dzięki dodatkowemu algorytmowi pozwoli na rejestrowanie zdjęć w finalnej rozdzielczości aż 108 MP, by wydobyć każdy, nawet najmniejszy detal.

Każdy, kto choć raz miał poczucie, że zdjęcie, które właśnie wykonał jest dalekie od tego, co miało zostać uchwycone, ucieszy się z zestawu aparatów wspieranych sztuczną inteligencją, pozwalającą zachować maksimum naturalności. Składa się on z czterech obiektywów – głównego 48 MP (f/1.7), szerokokątnego 8 MP (115°), teleobiektywu 13 MP (f/2.4) oraz monochromatycznego 2 MP. Pozwalają one na uzyskanie, m.in., 5-krotnego zoomu hybrydowego oraz 20-krotnego zoomu cyfrowego, a zdjęcia makro będą prezentować się świetnie nawet jeśli obiektyw będzie oddalony o ledwie 2,5 cm.

Specjalne algorytmy oraz dedykowany procesor NPU jeszcze lepiej radzą sobie ze fotografiami nocnymi, nawet w szaleńczo trudnych warunkach oświetleniowych. Wystarczy 1 luks, by – z pomocą trybu nocnego Ultra Dark – wykonać wyraźne i jasne zdjęcie a jednocześnie zachować powab nocy.Wychodząc naprzeciw miłośnikom autoportretów do ich dyspozycji oddany został aparat przedni o rozdzielczości 32 MP (f/2.4), wspieranym oczywiście sztuczną inteligencją, dzieki czemu żaden z elementów otoczenia i atmosfery nie straci na swojej niezwykłości a wszyscy perfekcjoniści szybko i łatwo skorygują niepożądane detale.

OPPO Reno3 Pro

Opisując sekcję foto/video należy wspomnieć o Ultrastabilizacji w wersji 2.0., która oferuje dwa tryby: zwykły (z lepszą jakością obrazu, mniejszym poziomem stabilizacji) i Pro (szerszy kadr i zauważalnie lepsza stabilizacja). Reno3 Pro wyposażony jest w podwójną stabilizację obraz: optyczną i elektroniczną. Oba aparaty (przedni i tylni) wspierają także opcję video bokeh, dzięki czemu ujęcia osób można realizować w iście hollywoodzkim klimacie.

Wyraźnie ujmująca powierzchowność…

Dostępny w przedsprzedaży OPPO Reno3 Pro swoją wyjątkowość udowadnia już od pierwszego rzutu oka. Ponadprzeciętnie smukły – (jedynie 7,7 mm grubości) – i lekki, bo ważący zaledwie 171 g smartfon, wyposażony został w zakrzywiony na bokach ekran AMOLED FHD+ o rozdzielczości 2400×1080 i przekątnej 6,5 cala (20:9). Z częstotliwością odświeżania ekranu na poziomie 90 Hz gwarantującą płynny odbiór treści, i reakcją na dotyk na poziomie 180 Hz, a także wsparciem dla standardu HDR10+, ekran dopełnia dopracowany w każdym calu efekt wizualny.

Reno3 Pro będzie w Polsce dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz niebieskim.

… i równie ujmujące wnętrze

Reno3 Pro w Polsce dostępny będzie w cenie 2599 zł, a w przedsprzedaży dostępny jest w zestawie z – do tej pory niedostępnymi jeszcze na polskim rynku – słuchawkami OPPO Enco Free. Dyskretne i eleganckie, zostały zaprojektowane do komfortowego noszenia co ma niebagatelne znaczenie gdy czas odtwarzania muzyki to nawet 25 godzin. Intuicyjna, dotykowa obsługa, aktywny, wspierany sztuczną inteligencją system redukcji szumów w czasie rozmowy i niezależna dla każdego kanału synchronizacja transmisji bluetooth czynią z nich akcesorium typu musisz-to-mieć.

Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco Free

Warto wspomnieć i o tym, że słuchawki spełniają wymogi wodoodpornościowe wg standardu IPX4. W ofercie przedsprzedażowej dostępne będą dwie wersje kolorystyczne słuchawek: czarny i biały.Przedsprzedaż modelu Reno3 Pro w zestawie z OPPO Enco Free będzie prowadzona w dniach 6-19 kwietnia 2020 r. u wszystkich partnerów detalicznych (MediaMarkt, Media Expert, NEONET, RTV Euro AGD, x-kom i strefa marki na Allegro) oraz w sieci T-Mobile dla klientów biznesowych.Szczegóły i regulaminy oferty  przedsprzedażowej będą dostępne na stronach internetowych partnerów handlowych.

[źródło: OPPO Polska]