Smartfon OPPO A31 już dostępny w sprzedaży!

Firma OPPO wprowadza do swojej oferty nowy smartfon OPPO A31, który od dzisiaj trafia do sklepów z elektroniką i do oferty operatorów komórkowych.

Oppo A31

OPPO A31 to smartfon otwierający tegoroczne portfolio OPPO. Jest modelem skierowanym głównie do użytkowników szukających smartfonu atrakcyjnego wizualnie, oferującego płynne działanie a jednocześnie przystępnego cenowo. Model A31 pracuje pod kontrolą systemu ColorOS 6.1 (bazującego na Androidzie 9), napędzanego ośmiordzeniowym procesorem MediaTek Helio P35 i wspieranym 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć karta pamięci aż o 256 GB.

Smartfon działa nad wyraz płynnie i stabilnie a wbudowane w oprogramowanie funkcje dodatkowe, zwiększają komfort i bezpieczeństwo korzystania. Energii do intensywnej pracy lub wielogodzinnej rozrywki dostarcza bateria o pojemności 4230mAh, która pozwala na nawet 45 godzin rozmów i ponad 18 dni czuwania. 

W warstwie multimediów A31 oferuje więcej niż konieczny zestaw aparatów. Główny, złożony z 3 obiektywów: 12 MP (1/2.86’, f 1.8) 2 MP makro (f 2.4) i 2 MP do sterowania głębią ostrości (f 2.4), pozwala na wykonywanie zachwycających ujęć w różnych sceneriach, a przedni aparat o mocy 8MP (f 2.0) ze wsparciem sztucznej inteligencji i funkcją dostosowania efektu upiększenia zapewnia naturalne i subtelne autoportrety. 

Wyraźny i czytelny ekran o rozdzielczości 6,5” zajmujący aż 89% przedniej powierzchni urządzenia, pozwoli na swobodną konsumpcję multimediów ale także ich tworzenie, np. za pomocą wbudowanej aplikacji SoLoop. 

Na uwagę zasługuje również  nowoczesne wzornictwo. Smukła konstrukcja, ergonomiczny kształt i precyzyjne wykonanie sprawiają, że smartfon doskonale leży w dłoni. Model A31 dostępny będzie w trzech kolorach: miętowym, zielonym oraz czarnym w eleganckim, matowym wykończeniu.

 

Smartfon Oppo A31

Cena i dostępność

Urządzenia dostępne będą w ofercie sprzedawców detalicznych: Media Marktu, RTV Euro AGD i Media Expertu i x-komu oraz w Strefie Marki OPPO na Allegro. Smartfon znajdzie się także wkrótce w ofercie wszystkich 4 największych Operatorów. Sugerowana cena detaliczna modelu A31 wynosi 799 zł.