Angry Birds wylądują na Netflix w nowym serialu!

Światowa premiera serialu animowanego „Angry Birds: Summer Madness”, wyprodukowanego przez CAKE we współpracy z Rovio Entertainment, odbędzie się w 2021 roku na Netfliksie.

Angry Birds: Summer Madness (Netflix, Rovio, 2021)

Netflix i CAKE we współpracy z Rovio Entertainment zapowiadają nowy serial animowany „Angry Birds: Summer Madness” na podstawie kultowego uniwersum Angry Birds.  Bazujący na klimacie oraz humorze filmowej serii „Angry Birds” serial złożony z 40 jedenastominutowych odcinków trafi na ekrany w 2021 roku. Uniwersum „Angry Birds” zostanie pokazane widzom w zupełnie nowej odsłonie.

W „Angry Birds: Summer Madness” ponownie zobaczymy Czerwonego, Bombę i Chucka oraz cały szereg nowych pierzastych postaci, które jako ptaszęta spędzają wakacje na obozie letnim pod okiem Mocarnego Orła stosującego wątpliwe metody wychowawcze.

Wybuchowe wygłupy, niewiarygodne żarty i szalone letnie przygody przytrafiają się co krok, ponieważ ptaki naginają granice i łamią wszystkie zasady, odpierając bezczelne i wstrętne świnie, które obozują po drugiej stronie jeziora i z determinacją dążą do totalnej burdy!

Ta najnowsza produkcja wpisuje się w długoterminową współpracę między CAKE i Rovio, która obejmuje prawa do międzynarodowej dystrybucji rosnącego portfolio krótkometrażowych filmów bez dialogów firmy Rovio. Ed Galton, dyrektor ds. komunikacji i dyrektor zarządzający w firmie CAKE, powiedział: Angry Birds zmiażdżą mały ekran. Jesteśmy zachwyceni, że zrobimy to wspólnie z serwisem Netflix jako naszym światowym partnerem.

– Animowane treści Angry Birds odgrywają kluczową rolę w naszej długoterminowej strategii franczyzowej. Po ponad dekadzie hitowych gier, filmów i licencjonowanych produktów Angry Birds po raz pierwszy pojawią się w formacie serialu. Jesteśmy zachwyceni kontynuacją naszej współpracy z CAKE i nie możemy doczekać się zaprezentowania świata »Angry Birds: Summer Madness« widzom serwisu Netflix – powiedział Ville Heijari, dyrektor ds. marketingu Rovio.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Media