Aplikacja „Advoider Lite” dostępna za darmo dla wszystkich

Aplikacja mobilna „Advoider Lite” informująca za pomocą wiadomości push o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam w telewizji, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, od 26 marca jest dostępna dla wszystkich użytkowników za darmo.

Advoider Lite

Do tej pory możliwość korzystania z pełnej wersji aplikacji Advoider Lite, po zakończeniu 14 dniowego okresu próbnego, był płatny i wymagał wykupienia miesięcznej, trzymiesięcznej lub półrocznej subskrypcji. Od teraz w ramach akcji #wDomuPrzedTV przez najbliższe pół roku, będzie mógł z niej skorzystać każdy.

Od 26 marca na wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej Advoider Lite czeka niespodzianka. W ramach akcji #wDomuPrzedTV, dostęp do jej pełnej wersji będzie darmowy przez okres 6 najbliższych miesięcy.

– W dobie obecnie panującego kryzysu epidemiologicznego oraz obostrzeń z nim związanych, postanowiliśmy, że  na czas kilku kolejnych miesięcy aplikacja Advoider Lite będzie bezpłatna. Zależy nam, aby każda osoba posiadająca smartfon z systemem operacyjnym iOS lub Android mogła bez żadnych przeszkód z niej korzystać. Niezależnie od tego czy będzie miała z aplikacją kontakt po raz pierwszy czy używa jej na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że następne tygodnie większość z nas spędzi w zaciszu własnego domu, często przed telewizorem. Dlatego jeżeli możemy w jakikolwiek sposób umilić i ułatwić ten czas, chcemy to zrobić – podkreśla Grzegorz Pych, CEO QDIQO.

Zobacz także:

Pakiet FILMKLUB odkodowany dla klientów UPC do 29 marca

Jak skorzystać z akcji #wDomuPrzedTV?

Jeśli do tej pory nie korzystałeś z aplikacji Advoider Lite, postępuj według poniższych wskazówek:

  • Pobierz aplikację Advoider Lite ze sklepu App Store lub Google Play.
  • Na ekranie trybu pracy aplikacji wybierz Zarejestruj się i uzupełnij wszystkie pola wymagane podczas rejestracji. Potwierdź swoje dane przyciskiem Zapisz.
  • Następnie kliknij w Menu aplikacji w zakładkę Pomoc. W formularzu kontaktowym, podaj swoje dane, a w treści zgłoszenia wpisz: #wdomuprzedTV i kliknij przycisk Wyślij.
  • W ciągu maksymalnie 48 godzin nastąpi aktywacja subskrypcji.

Podobnie wygląda sytuacja u osób, które na co dzień korzystają z aplikacji. W tym wypadku wystarczy, że użytkownik wejdziesz do Menu Advoider Lite, kliknie w zakładkę Pomoc, a następnie w formularzu kontaktowym, poda swoje dane oraz w treści zgłoszenia wpisze: #wdomuprzedTV.

Wszystkie osoby, które wykupiły dostęp do aplikacji Advoider Lite również będą mogły skorzystać z promocji. Po zgłoszeniu chęci udziału w akcji ich subskrypcja zostanie zawieszona, a następnie po zakończeniu bezpłatnego okresu, aktywowana dalej.

Aplikacja mobilna Advoider Lite to:

  • powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam na obserwowanych kanałach, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu,
  • lista ponad 30 monitorowanych stacji TV,
  • możliwość “obserwowania” wielu kanałów jednocześnie,
  • aktualny program TV wraz z opisami dla ponad 200 stacji (Electronic Program Guide),
  • przypomnienia o ulubionych filmach, serialach czy teleturniejach,
  • informacje o powtórkach oraz nowych odcinkach ulubionych programów TV.

Aplikacja mobilna Advoider Lite

Apkę pobierzesz ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa