Pakiet FILMKLUB odkodowany dla klientów UPC do 29 marca

UPC proponuje swoim klientom kolejne rozwiązanie, dzięki któremu podczas #ZostańWDomu nie muszą rezygnować z najwyższej jakości filmowych wrażeń w prawdziwie kinowym stylu.

FilmBox i FILMKLUB dla abonentów UPC

Dzięki UPC Polska, wszyscy posiadacze pakietów Start HD, Select i Max, od 23 do 29 marca 2020 roku mogą cieszyć się dostępem do pakietu FILMKLUB, który oferuje najlepsze kinowe hity w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, w polskiej wersji językowej, bez reklam i bez limitu odtworzeń!

Pakiet FILMKLUB to najnowsze premiery filmowe, hity prosto z kinowego ekranu. Najlepsza jakość obrazu i dźwięku w każdym filmowym gatunku! Filmy w wersji polskiej, nieprzerywane reklamami, bez limitu obejrzeń. W każdy piątek nowe premiery! Zróżnicowanie tematyczne oraz ciągła aktualizacja tytułów sprawia, że każdy miłośnik kina znajduje wśród nich coś dla siebie.

Aby skorzystać z obszernych zasobów pakietu FILMKLUB, wystarczy wybrać na pilocie przycisk VOD (Horizon) lub ON DEMAND (Mediabox) i odnaleźć kategorię FILMKLUB, by już po chwili cieszyć się dostępem do niemal 100 filmów na żądanie.

Dodatkowo 5 kwietna 2020 roku abonenci UPC mogą oglądać odkodowany pakiet kanałów FilmBox. W jego skład wchodzi 6 kanałów i prawdziwa filmowa uczta dla całej rodziny. Każdy znajdzie coś dla siebie – wspólnie bawcie się przy komediach, wzruszajcie przy dramatach i kibicujcie bohaterom kina akcji.

Play też odkodowuje kanały do końca marca!

UPC odkodowało 18 kanałów: sportowych, informacyjnych, filmowych i dla dzieci. Do końca marca w Pakiecie Select, Start i Start HD aż 7 odkodowanych kanałów dla dzieci z ulubionymi bajkami.

Opis kanałów wchodzących w skład pakietu FilmBox

  • Kino TV to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.
  • FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje zróżnicowany repertuar – od kryminałów i filmów sensacyjnych przez westerny i obrazy katastroficzne aż po thrillery i horrory. Większość kontentu to produkcje europejskie i amerykańskie, nie brakuje także kina azjatyckiego. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w programie FilmBox Action można znaleźć również seriale.
  • FilmBox Arthouse HD to filmy, które wypada znać. Wiele z nich należy do kanonu 100 najważniejszych arcydzieł światowego kina. FilmBox Arthouse to wysmakowane dzieła, które zazwyczaj obejrzeć można jedynie na festiwalach filmowych, ale też obrazy klasyków kina: Hitchcocka, Bertolucciego, Felliniego czy Viscontiego. FilmBox Arthouse HD to także niezwykłe dokumenty przypominające osoby, które nie mogą zostać zapomniane oraz filmy krótkometrażowe poruszające najistotniejsze problemy współczesnego świata.
  • FilmBox Premium to gratka dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do najlepszych produkcji filmowych, zanim zostaną pokazane w telewizjach naziemnych. FilmBox Premium to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie to główne atuty tego wyjątkowego kanału.
  • FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!
  • FilmBox Extra HD oferuje przeboje kinowe, znakomite filmy i genialne seriale w najwyższej jakości obrazu i dźwięku powalające poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina. FilmBox Extra HD adresowany jest dla szczególnie wymagających miłośników kina, dla których znakomita jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.

Jeszcze więcej najlepszej cyfrowej rozrywki będzie można znaleźć na kanałach od 246 na dekoderze Horizon i od 468 na Mediabox.

Więcej informacji o pakiecie FILMKLUB dostępnych jest na stronie operatora.

Wybrane tytuły w FILMKLUB

W ostatnim tygodniu #zostanwdomu transfer danych z Netflixa wzrósł o ponad 1/3. Każdej doby klienci UPC pobierają blisko 3 petabajty filmów i seriali z Netflixa, oraz treści z Google i YouTube. O ponad 100% wzrosła też konsumpcja gier online.

źródło UPC Polska