FREE NOW z darmowymi przejazdami dla pracowników szpitali i laboratoriów

Przewoźnik FREE NOW rozpoczął specjalną akcję #TaxiDlaZdrowia, w ramach której oferuje darmowe przejazdy pracownikom szpitali i laboratoriów w podzięce za ich pracę.

FREE NOW: akcja #TaxiDlaZdrowia

Swoją akcją FREE NO chce wyrazić szczególne uznanie dla wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy z każdym dniem stają do wielogodzinnej i trudnej walki z pandemią koronawirusa. Dzięki darmowym przejazdom, przewoźnik chce ułatwić im codzienne dojazdy, tym samym uwalniając od konieczności przemieszczania się komunikacją zbiorową, w zamian proponując wygodny przejazd taksówką.

Jesteś pracownikiem szpitala lub laboratorium?

Jeśli nie masz jeszcze konta pasażera FREE NOW, to ściągnij aplikację i zarejestruj się. Zgłoś się do przewoźnika pod adresem dlazdrowia@free-now.com. W wiadomości podaj między innymi adres e-mail swojego konta pasażera w aplikacji FREE NOW, nazwę i lokalizację placówki, w której pracujesz, a także pokaż przepustkę szpitalną lub laboratoryjną, której używasz w pracy.

Po weryfikacji, będziesz miał założone specjalne konto użytkownika FREE NOW, dzięki któremu zamawiając usługę Dla Zdrowia w aplikacji mobilnej FREE NOW, skorzystasz z darmowych przejazdów do i z pracy.

Pamiętaj, aby zawsze korzystać z opcji Płać przez aplikację i tylko z konta Dla zdrowia. Podczas płatności wyświetli się kwota, jaką otrzyma kierowca – musisz ją zaakceptować. Dla Ciebie przejazd jest darmowy. Gotowe!

FREE NOW uspokaja pasażerów i edukuje jak się zachować w taksówce

Akcja dotyczy miast: Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Kraków.

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy lub instytucji i chciałbyś wesprzeć akcję, przyłącze się do akcji FREE NOW, abyście wspólnie i w większej skali mogli wspierać służbę zdrowia. Odezwij się na: firmy@free-now.com.

źródło: informacja prasowa