Film „Uncharted” pojawi się dopiero 5 marca 2021 roku

Opóźnienie premiery filmu „Uncharted” wydawało się nieuniknione, biorąc pod uwagę wiele problemów związanych z produkcją.

Film „Uncharted” - premiera 5 marca 2021 r.

Na razie to tyle informacji, jeśli chodzi o sam film Uncharted, którego data premiery jest dość dobra. Columbia Pictures firmy Sony opóźniło wypuszczenie inspirowanego grą ze swashbucklerem Nathanem Drakiem filmu – pierwotna data premiery zapowiadana na 18 grudnia 2020 r. została zmineiona na 5 marca 2021 r.

Nie ma konkretnego wyjaśnienia tej zmiany, ale informacja pojawiła się zaledwie kilka tygodni po tym, jak projekt stracił reżysera Travisa Knighta. Znalezienie jego zastępcy i ukończenie całego filmu w niecały rok nie byłoby łatwym wyczynem. Marcowa premiera sugeruje, że może to być spory przebój, gdyż styczeń i luty zwykle zarezerwowane są dla tytułów o niskich oczekiwaniach.

Na szczęście jest jakiś postęp i Ruben Fleischer (Zombieland) jest chyba najlepszym wyborem do zastąpienia Knighta (via Deadline), podczas gdy obsada (prowadzona przez Toma Hollanda i Marka Wahlberga) wydaje się także przemyślana.Scenariusz pochodzi z dość bezpiecznych źródeł, odpowiadali za niego między innymi Rafe Judkins (Agents of S.H.I.E.L.D.) oraz duet Art Marcum i Matt Holloway (Iron Man).

Przeczytaj także:

Noughty Dog świętuje 10-lecie gry Uncharted

Miejmy tylko nadzieję, że po drodze nie pojawią się kolejne przeszkody i film pojawi się w zapowiadanym terminie.

źródło: Engdaget