Noughty Dog świętuje 10-lecie gry Uncharted

Z okazji 10-lecia Uncharted, Noughty Dog przygotowało wiele niespodzianek dla fanów gry, w tym specjalne wideo, darmowe motywy na PS4 i inne atrakcje.

10-lecie gry Uncharted od Noughty Dog

W najbliższą niedzielę 19 listopada 2017 r. przypada 10. rocznica wydania gry Uncharted: Drake’s Fortune. W tamtym czasie wiedzieliśmy, że to początek nowego ekscytującego rozdziału w historii studia Noughty Dog, ale nikt nie przypuszczał jeszcze, że będzie to pierwszy krok do przygody obejmujący 5 gier na dwóch generacjach konsoli w ciągu ostatniej dekady.

Świat gry Uncharted jest szczególny i wyjątkowy – doskonale wiedzą to posiadacze konsoli Playstation, którzy z pewnością uwielbiają bohaterów seri: Nate, Elenie, Sully, Samowi, Chloe i Nadine.

Przeczytaj także: „Uncharted: Zaginione dziedzictwo” pojawi się w sierpniu!

Studio Noughty Dog, począwszy od niedzieli aż do Playstation Experience 2017 (9-10 grudnia), będzie świętować dziesięciolecie powstania gry. Zapowiedzią tego jubileuszu jest poniższy film, będą jednocześnie retrospekcją przez wszystkich tytułów Uncharted, które ukazały się do tej pory.

Studio nawiązało również współpracę z PlayStation, aby stworzyć i wydać nowy jubileuszowy motyw systemowy na konsolę PS4 oraz awatary profilowe z serii Uncharted 10th Anniversary, które będą dostępne bezpłatnie przez 48 godzin – od niedzieli, 19 listopada od 17:00 czasu polskiego do wtorku 21 listopada. W tym czasie inne wybrane motywy i awatary Uncharted na PS4 będą również bezpłatne.

Aby pobrać bezpłatnie specjalne motywy wystarczy w podanym okresie odwiedzić PlayStation Store i znaleźć pakiet UNCHARTED 10th Anniversary Bundle. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: Pakiet na 10. rocznicę serii Uncharted lub przejść pod ten link bezpośrednio do sklepu Playstation Store.

Zawartość tego pakietu to awatary i zestawy dynamicznych motywów:

  • Motyw na 10. rocznicę serii UNCHARTED
  • Awatar na 10. rocznicę serii UNCHARTED
  • Motyw dynamiczny UNCHARTED: Fortuna Drake’a Remastered
  • Motyw dynamiczny UNCHARTED 2: Pośród złodziei Remastered
  • Motyw dynamiczny UNCHARTED 4: Kres Złodzieja Fire
  • Motyw dynamiczny UNCHARTED 4: Kres Złodzieja Shipwreck
  • Motyw dynamiczny UNCHARTED 4: Kres Złodzieja Ink
  • Zestaw awatarów UNCHARTED 4: Kres Złodzieja
Screen motywu Uncharted 10th Anniversary na PS4
Screen jubileuszowego motywu Uncharted 10th Anniversary na PS4

Dla naszych fanów gry wieloosobowej, począwszy od dzisiaj do 19 grudnia, studio rozdaje pakiety skórek Uncharted 10th Anniversary w Uncharted 4 i Uncharted: The Lost Legacy (Zaginione dziedzictwo) multiplayer, który zawiera klasyczne skórki dla Nate’a, Eleny i Sully’ego. Obniżono również o 50% ceny wszystkich przedmiotówUncharted Point i Relic do 19 grudnia.

10-lecie gry Uncharted - bohaterowie

Wkrótce pojawią się także specjalne gadżety fanowskie z okazji 10 rocznicy, które będzie można kupić w PlayStation Gear Store podczas Playstation Experience 2017.

My, przy okazji życzymy kolejnych tak udanych 10 lat i czekamy na kolejne przygody Nathana Drake’a!

źródło: Noughty Dog – Celebrating 10 Years of Uncharted, Playstation Blog – Naughty Dog celebrates 10 years of Uncharted with special retrospective video, PS4 Theme, more