„Altered Carbon 2” powraca na Netfliksa 27 lutego

Serial science-fiction „Altered Carbon 2” pojawi się z drugim sezonem w serwisie Netflix 27 lutego 2020 roku!

Altered Carbon 2. sezon

Anthony Mackie przejmuje główną rolę Takeshi Kovacsa w ósmym odcinku drugiego sezonu.

Nominowana do nagrody Emmy antologia sci-fi Altered Carbon (pol. Modyfikowany węgiel) powraca z drugim sezon, dwa lata po premierze pierwszej serii odcinków. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, aby zagłębić się w dystopijny świat cyberpunku, ponieważ sezon drugi trafi na Netflix 27 lutego 2020 roku.

Tym razem Anthony Mackie zagra główną rolę Takeshi Kovacsa przejmując wcielenie Joela Kinnamana. Ponieważ Altered Carbon osadzono w przyszłości, w której ludzie mogą przenosić swoją świadomość i wspomnienia między ciałami (lub „powłokami”), przekształcanie części nie jest zbyt skomplikowane.

Wszystko wskazuje na to, że drugi sezon oparty będzie na 2. części trylogii.. „Upadłe Anioły” (oryg. tytuł Broken Angels) autorstwa Richarda K. Morgana.

Może Cię zainteresować także:

Oglądam Altered Carbon i szczęśliwie wcześniej przeczytałem książkę

Nie ma jeszcze zwiastuna na drugiego sezonu, ale Netflix podał kilka szczegółów na temat tego, co nas czeka. Kovacs będzie kontynuował swoje obejmujące całą galaktykę, trwające od stuleci poszukiwania utraconej miłości, Quellcrist Falconer, jednocześnie próbując dotrzeć do sedna morderstw. Wydaje się jednak, że obie jego misje są ze sobą powiązane.

źródło: Netflix via Engadget