W aplikacji Horizon Go od UPC można oglądać już 157 kanałów TV

Użytkownicy mobilnej platformy Horizon Go od UPC Polska zyskują dostęp do największej liczby kanałów wśród wszystkich tego typu serwisów na rynku – w styczniu dodano 22 kanały!

Nowe kanały w aplikacji Horizon GO od UPC

Oferta dostępna za pośrednictwem usługi Horizon Go od UPC Polska, pozwalającej na oglądanie ulubionych treści na wielu urządzeniach i poza domem, została wzbogacona o 22 nowe kanały. Dzięki temu użytkownicy Horizon Go mają dostęp do najbogatszej oferty na rynku telewizji internetowej obejmującej aż 157 kanałów telewizyjnych oraz tysięcy filmów i seriali dostępnych na żądanie. Dodatkowo, korzystanie z Replay TV pozwala im na powrót do wybranych treści do siedmiu dni wstecz.

Horizon Go to także szereg udogodnień, które pozwalają na konsumowanie telewizyjnej rozrywki jeszcze bardziej komfortowo i bez ograniczeń. Dzięki możliwości odtwarzania aż 140 kanałów poza domem, a także pobierania wybranych treści i odtwarzania ich offline, użytkownicy mogą zabierać ze sobą ulubione filmy, seriale i programy, gdzie tylko zechcą.

Klienci, którzy lubią mieć dostęp do rozrywki na wszystkich swoich urządzeniach, z pewnością doceniają fakt, ze Horizon Go dostępny jest nie tylko na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, lecz także na komputerze poprzez stronę internetową horizon.tv, a ponadto wybrane treści oglądać można również na uruchomionych w tym roku platformach Android TV, Amazon Fire TV oraz Apple TV.

Może Cię zainteresować:

Lista nowych kanałów dostępnych za pośrednictwem Horizon Go obejmuje między innymi pozycje dla fanów najlepszych produkcji filmowych i seriali (HBO HD czy Cinemax HD), pasjonujących dokumentów (kanały z grupy Polsat Viasat HD) czy najwyższej jakości muzyki (Mezzo Live HD oraz MTV Live HD).

Aplikację Horizon GO od UPC w wersji na smartfony pobierzesz ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play (Android):

źródło: informacja prasowa